ET:QW - czy warto?

Jest to mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich forumowiczów.

Zamierzam sobie kupić grę Enemy Territory: Quake Wars tylko że nie mogę nigdzie jednoznacznie uzyskać informacji jak obecnie wygląda scena gry (nie chcę sytuacji że kupię grę a tu nie ma z kim grać). Wszystkie informacje jakie znalazłem na google są mgliste albo zostały napisane dawno temu.

Czy ktoś z forumowiczów ma tę grę i może mi przedstawić jak wygląda obecnie scena ET:QW. Chodzi mi konretnie o te aspekty:

-ilość serwerów

-ilość graczy

-poziom trudności u graczy (sami wymiatacze i pro/zróżnicowany poziom/same lamy, dzieci neo i cziterzy).

Szczególnie interesuje mnie ten ostatni aspekt. Sam nie jestem jakimś pro, po prostu chciałbym od czasu do czasu rozerwać się przy gierce.

Z góry dzięki za odpowiedź

Ja tą grę kupiłem jakiś czas temu (była wyprzedaż w jednym sklepie i dałem za nią chyba 19 PLN), ale szczerze nie miałem czasu przy niej zasiąść na dłużej. Po instalacji widziałem, że serwerów jest dużo i grają w to ludzie, ale ogólnie gra jest jak dla mnie trudna. Trochę czasu zajmuje obczajenie wszystkiego i oswojenie się. Dobra opcja na jesienne i zimowe wieczory. Pewnie wtedy do niej ponownie zasiądę.

JA do niedawna byłem właścicielem tej gry.

  1. Jest masa serwerów a co za tym idzie, bardzo dużo osób w nią gra

  2. Co do poziomu, jak wszędzie trafią się spece i amatorzy, zatem poziom jest zróżnicowany lecz bardziej idzie w stronę graczy którzy już coś potrafią i tego samego wymagają.

Grę jak najbardziej polecam.

Gra jest typowo multiplayer wiec nie powinno byc wiekszych problemow z graniem online.

PS. PBBANS DO DUPY