ET się wiesza

JUż kiedyś pisałem na podobny temat lecz rzecz ciągle się powtarza. W pewnym momencie ET się zwiesi tak, że trzeba resetować kompa. Uaktualniłem punkbustera, mam najnowsze sterowniki do wszystkiego. Zastanawiam się nad plikiem etket w etmain. Co to jest za plik. I dlaczego jak się go usunie on pojawia się znowu. Kiedyś ktoś mi napisał, żeby ten plik usunąć, to et się nie będzie wieszać. Ale on się ciągle pojaiwa.

plik nazywa sie etkey a nie etket :stuck_out_tongue: jest w nim zapisany guid gracza, np. grasz w jakiejś lidze, np. pifpaf i podajesz swój guid(kod przypisany graczowi) i gdy usuniesz etkey, to guid automatycznie sie zmienia i ten na stronie jest nieważny, dzięki temu po ingerencji admina twój klan nawet po wygranej może przegrać mecz:] to taki przykład z życia wzięty.

a no i w sumie nie wiem za bardzo czemu ci sie ta gra wiesza… ale myślę, że może masz zły config?!

te ustawienia odpowiadają za ilość pamięci przypisanej grze… popróbuj, zmieniaj i resetuj grę, zobacz czy pomoże

com_soundMegs “16”

com_zoneMegs “32”

com_hunkMegs “128”

ja mam 256 ramu i mam takie ustawienia, ty masz 768, więc należy ci się więcej :), ale na początek zobacz te ^

Dobra zrobiłem sobie config (pierwszy mój) i dałem takie ustawienia jak ty proponwałeś, ale to nic nie dało. A więc zwiększyłem to o 50 % i teraz wszystko ok. Jakby coś się dalej działo to napisze.

Złączono Posta : 03.06.2006 (Sob) 12:17

Dalej nic nie pomaga.