ET się wiesza

(Moszeusz) #1

JUż kiedyś pisałem na podobny temat lecz rzecz ciągle się powtarza. W pewnym momencie ET się zwiesi tak, że trzeba resetować kompa. Uaktualniłem punkbustera, mam najnowsze sterowniki do wszystkiego. Zastanawiam się nad plikiem etket w etmain. Co to jest za plik. I dlaczego jak się go usunie on pojawia się znowu. Kiedyś ktoś mi napisał, żeby ten plik usunąć, to et się nie będzie wieszać. Ale on się ciągle pojaiwa.

(Bandita1991) #2

plik nazywa sie etkey a nie etket :stuck_out_tongue: jest w nim zapisany guid gracza, np. grasz w jakiejś lidze, np. pifpaf i podajesz swój guid(kod przypisany graczowi) i gdy usuniesz etkey, to guid automatycznie sie zmienia i ten na stronie jest nieważny, dzięki temu po ingerencji admina twój klan nawet po wygranej może przegrać mecz:] to taki przykład z życia wzięty.

a no i w sumie nie wiem za bardzo czemu ci sie ta gra wiesza... ale myślę, że może masz zły config?!

te ustawienia odpowiadają za ilość pamięci przypisanej grze... popróbuj, zmieniaj i resetuj grę, zobacz czy pomoże

com_soundMegs "16"

com_zoneMegs "32"

com_hunkMegs "128"

ja mam 256 ramu i mam takie ustawienia, ty masz 768, więc należy ci się więcej :), ale na początek zobacz te ^

(Moszeusz) #3

Dobra zrobiłem sobie config (pierwszy mój) i dałem takie ustawienia jak ty proponwałeś, ale to nic nie dało. A więc zwiększyłem to o 50 % i teraz wszystko ok. Jakby coś się dalej działo to napisze.

Złączono Posta : 03.06.2006 (Sob) 12:17

Dalej nic nie pomaga.