ET vs MOHAA

Od długiego czasu trwa ta batalia.Piszcie

MOHAA :twisted:

ET!

w MOHAA gra mniej osób, nie ma tylu modów i jest płatne ;]

ja rowniez twierdze ze ET jest the best … a przynajmniej dlatego ze , np.jest za free i wedlug mnie jest tam duzo wieksza nawalanka … a co do modow to sa takie ze gre przerabiaja o 360 stopni co daje efekt duzo lepszy od np. MOHAA… 8)

Złączono Posta : 03.03.2006 (Pią) 17:26

a czy mislisz ze zakladajac ten temat rozwiaze sie ta ‘‘walka’’ … :mrgreen: ??

Oczywiście MOHAA

ale serverow jest ze wszystkich wersi ok. 1333 a graczy ok.3000 a w ET pokazuje liczbe graczy którzy grali od początku powstania ET a w medalu w danej chwili :mrgreen: :mrgreen: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 03.03.2006 (Pią) 17:36

oto mi właśnie chodzi :mrgreen:

Tylko MOHAA. To jest moja ulubiona gra na multi. Ma niesamowitą grywalność i atmosfere.

czyli kolejna wojna typu ''wedlug mnie to … ‘’

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A co to jest ET i MOHAA ?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A tak na poważnie to jestem za Medal of Honor Alied Assault czy jakos tak

Tylko ET

singiel wolfa bil o glowe grywalnoscia moha a multi to juz jest miazga-dzielo-szkoda tylko ze teraz troche nazmieniali z tym quake i kupic trzeba bedzie:(

enemy teritory :stuck_out_tongue:

za to że jest free i w ogóle lepsza :-o

moim zdaniem singel wolfa jest o wiele gorszy od Medala :stuck_out_tongue: a jesli chodzi o multiplayer w ET lubie grac ale i w tym medal znow wygrywa :stuck_out_tongue:

gorszy i łatwiejszy

Żadna… nie lubie takich gier :slight_smile:

Chociaż MOH kiedyś przykuł moją uwagę (pierwsza i druga część) , ale dzisiaj to zupełnie co innego

ale raczje jest mowa o Multiplayer a nie o Singleplayer … godnym uwagi Multiplayer to wedlug mnie jest jeszcze Call of Duty 2 … :slight_smile:

Duzo grałem w obie gry w sieci. Musze powiedzieć, że ET wydaje mi sie lepsze głownie ze wzgledu na klasy postaci :slight_smile: Ale do MOh mam wielki sentyment

hmmmmmm sory bardzo ale mohaa jest za free pozatym gra w niego więcej ludzi niż w et ale jest tez 2 strona medalu roi się od cziterow i polska scena zmierza ku upadkowi :]

http://www.clanbase.com :]

za darmo … ?? jesli posiada sie pirata to sie zgodze … a czy w MOHAA

gra wiecej osob … ?? no nie zgodzil bym sie … ET przez to ze jest darmowe w 100 % ma wieksza popularnosc bo jest ogolno dostepne … 8)

:hahaha: człowieku już 3 osobie to mówie w medalu jest średnio serverów 1300 a graczy ok.7000 a w ET to są tylko przypuszczenia bo tam jest pokazane ile grało osub od początku ET