Etapowe pobieranie ogromnego pliku

Otóż znalazłem pewien plik w internecie o bardzo dużych rozmiarach, który chcę pobrać (pojedyncze 4GB). Niestety po jakiś 400mb serwer zrywa połączenie i nic nie idzie z niego pobrać. Czy istnieje jakiś sposób, aby co jakiś czas pobrać kawałek tego pliku tak aby zawsze nie zaczynać od 0%?? Np. podzielić go na takie 500MB i żeby się pobierała co jakiś czas kolejna 500-ka MB. Jak podzielić taki plik skoro go jeszcze nie mam. A z wznawianiem transferu nic się nie da zrobić bo wyskakuje błąd i można tylko usunąć zadanie.

najpierw podaj jaki to serwer i dopiero wtedy możemy ci podać jakie zasady ściągania tam obowiązują :slight_smile:

Angielskie czy amerykańskie yahoo movie. Mogę u nich pobrać film(niecały a i nie jest to trailer lecz w 1080p) no i ma takie niecałe 4GB.

Niestety nie mogę też podać dokładnego linku bo dostałem od nich specjalny a boję się, że wygaśnie.

spróbuj użyć flashgeta, wklej do niego linka i rozpocznij pobieranie, tam możesz zatrzymywać i wznawiać kiedy chcesz.

:slight_smile:

Ha!!

Tylko, że nie wiem kiedy mnie wywali a wtedy nawet Flash Get nie chce ruszyć tego pliku. Zaczyna się łączyć i łączyć i się nie dołącza.