ETS 2 - zawiesza się na dobre podczas grania

Witam mam problem z grą ets 2 . Zainstalowałem wybrałem profil detale średnie , chcę zacząć grać i po pewnym czasie jazdy gra mi sie zacina na dobre i muszęzresetować kompa . Nie wiem co się dzieje i szukam pomocy .

kubson481 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Podaj specyfikację komputera. System i gra oryginalna ?

win xp , intel core 2 duo 2,3 Ghz , 2 Gb ram karta 512 Mb instalowałem raz oryginał a raz ściągałem i było tak samo

Sterowniki Aktualne ?

karta 512mb dużo nie mówi, podaj dokładny model karty graficznej.

zainstalowałem nowego direct-a i wydawało sie że jest ok pograłem ok. godziny i sie nie zacięło gdy później chciałem zagrać znowu to może po 2 min jazdy znowu to samo :-x

Dodane 05.07.2013 (Pt) 20:45

NIVIDA GeForce 8500 GT

Pobierz program HWmonitor, chwilę zagraj i daj screena z temperaturami.

wrzuce pod warunkiem że sie nie zatnie :slight_smile:

Dodane 06.07.2013 (So) 12:49

bedzie ciężko bo jak włączyłem gre to ledwo co kamerą obróciłem i gra zaliczyła zgon :?

Bardzo możliwe, że karta graficzna Ci się przegrzewa. Miałem też tak kiedyś - po kilku minutach gry całkowicie się zawieszała, aż w końcu za którymś razem całkowicie się spaliła :slight_smile:

bardzo możliwe , mam jakiś dziwny układ chłodzenia karty

To daj screena jak ta karta wgl. wygląda co i jak, jak karta posiada chłodzenie pasywne możesz przejść się do sklepu i kupić mały wentylator 80 mm i go jakoś zamontować gumkami recepturkami :stuck_out_tongue: