Etswitch - jak minimalizować grę?

witam

zainstalowałem sobie na Ubuntu 9.10 program bo minimalizacji gry etswitch - brakowało mi bardzo czegoś takiego- ale jak go używać - odpalam go jest w panelu na dole ok - w Windowsie naciekałam klawisz tzn super podczas gry w treyu klikało się na minimalizatora i sprawa załatwiona - ale nie mam pojęcia jak to jest w Ubuntu - czy istnieje jakiś klawisz przypisany czy jak ? nie wiem jak do tego minimalizatora się dostać by zminimalizować grę :slight_smile: pomocy :slight_smile:

alt + tab i w w grze alt + enter.

Muszę Cię zmartwić - gry mogą sobie blokować wszystkie klawisze. Na Windows też chyba nawet gry pisane z użyciem DX mogą zablokować klawisz super(z tego powodu, że jest obok alt i ctrl).

Najlepszym rozwiązaniem byłoby odpalanie oddzielnego serwera X i przełączanie się. Jeżeli natomiast nie masz porządnych sterów, które byłyby oparte na DRI2, to możesz raczej zapomnieć(szczególnie, gdy prócz grania korzystasz z Compiz-a).

Jakie to gry, jeżeli pod wine to spróbuj ctrl + super + -> (strzałka), przeniesie cię na pulpit obok, u mnie w grach pod wine działa.