ETUI czy TORBA na lapka + bateria NOKIA 5530

http://allegro.pl/firmowe-etui-pokrowie … 20875.html

http://www.euro.com.pl/torby-do-laptopo … arny.bhtml

czy torba na ramię ?

bo w sumie to na ramieniu będę mieć torbę podróżną i mogę w etui go wsadzić tam / czasem też plecak mam z aparatem i do plecaka w etui mogę go schować

EDIT:

To możliwe by “oryginalna” bateria do nokii 5530 tyle kosztowała ?

http://allegro.pl/bateria-nokia-bl-4u-5 … 73653.html

bo coś podejrzanie to wygląda, choć ta nokia nowym moedelem nie jest :wink:

W etui zmieścisz samego notebooka. Zasilacze, kable, myszki i inne akcesoria będziesz musiał i tak trzymać gdzieś indziej. Jeśli etui ma chronić sprzęt przed porysowaniem przy przenoszeniu w plecaku czy torbie to dobrze, by było jak najcieńsze.

:roll:

w sumie to o sam laptop mi chodzi, bo jak będę miał plecak/torbę, to tam wszystko powędruje i tak

Sam musisz zdecydować czy chcesz niewielkie etui, czy troche bardziej masywną torbę. Sam ostatnio miałem taki dylemat, co kupić dla ultrabooka, ale wybrałem torbę Della (używka za 15zł…). Mam też drugą taką samą ale dla 15-calowca. Nie zamieniłbym na pewno jej na wątły zamiennik za pare złotych.

Co do baterii, to również kupowałem taką ok. rok temu i jestem zadowolony. Kupiłem ją do nokii 6220c. Opakowanie i instrukcja dołączona do baterii wskazywała na stronę Nokii, hologram zmieniał się pod światłem. Generalnie porównując z fabryczną baterią trzyma dokładnie tak samo (4-6dni w oczekiwaniu, przy necie max. 2-3godz).