Euro Truck Simulator - problem z wycieraczkami

Witam. Problem mam mianowicie taki, że wycieraczki mi się same włączają. - Najpierw ściągnąłem Niemiecką wersję, wrzuciłem patch na spolszczenie, bo zapomniałem,

że mam wersję Polską. - Zapisałem grę, i przypomniało mi się, że na moim chomiku mam stany zapisu gry, więc pobrałem, wrzuciłem, i zaczęły się problemy.

  • Myślę sobie, usunę grę, zainstaluję Polską wersję. Wrzuciłem do Polskiej wersji ETS stan zapisu gry, który kiedyś grałem na tej samej wersji gry, i nie było problemu.

W między czasie, wrzuciłem mody na ciężarówki. - Myślałem, że to przez mody, więc je usunąłem. Nadal to samo, więc pomyślałem, że usunę stan zapisu gry, i po rozpoczęciu

na nowo gry problem zniknie. Nic bardziej błędnego. - Jak był deszcz W ETS, jeszcze tym Niemieckim, włączyły się automatycznie wycieraczki. Deszcz się skończył, wyłączyłem je,

ale one same się włączyły po pewnym czasie. Przeinstalowywanie gry nic nie daje. Kupiłem kierownicę Speedlink Drift O.Z. pomarańczowo czarną, i problem z nią jest taki, że:

łopatki, które są pod kółkiem nie można przypisać do kierunkowskazów, tylko działają na zasadzie wrzucania, oraz zrzucania biegów, jak w formule F1. W kierownicy Logitech Wingman Formula Yelow

mogłem przypisać łopatki. Pytanie jest takie, czy to gra ich nie obsługuje ? Spotkał się ktoś z problemem takim, że same wycieraczki się włączają ? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

 

Szybkie pytanie - gra oryginalna ?

hevet, jak masz pisać bzdury, to lepiej nic nie pisz, bo nie pomagasz. Gra o tyle oryginalna, co kupiona z komputer świat gry. Nie zadawajcie pytań, jakbym był jakimś dzieckiem,

co ma 10 lat. Potrzebuje konkretne porady, i to szybko

Z tego co czytam proferorekml mija się z prawdą, gdyż napisał (Witam. Problem mam mianowicie taki, że wycieraczki mi się same włączają. - Najpierw ściągnąłem Niemiecką wersję, wrzuciłem patch na spolszczenie , bo zapomniałem, że mam wersję Polską. - Zapisałem grę, i przypomniało mi się, że na moim chomiku mam stany zapisu gry, więc pobrałem, wrzuciłem, i zaczęły się problemy.) żeby za jakiś czas napisać, to (Gra o tyle oryginalna, co kupiona z komputer świat gry. Nie zadawajcie pytań, jakbym był jakimś dzieckiem,co ma 10 lat. Potrzebuje konkretne porady, i to szybko) właśnie ty zachowujesz się, jak dziecko, a nie przedmówcy tylko dzieci proszą o szybkie porady.

profesorekml - proszę o kontakt na PW.

Wracając do ETS - a. Próbowałem zainstalować z oryginalnej płytki, ale nie czyta, zawiesza się instalacja, więc uruchomiłem instalację

z płytki komputer świat gry numer 4/2009. Zainstalowałem, jest po polsku, wszystko ładnie, pięknie, ale. 

  • Zawsze musi być to , ale ", więc tu też jest. Po zainstalowaniu polskiej wersji, problemy z wycieraczkami nie znikają.

Wczytywanie gry nic nie pomaga, ani uruchamianie gry od początku. Przeinstalowałem sterowniki, bo myślałem, że to wina sterowników,

też nic. - Ma ktoś jakieś pomysły ?? Będę wdzięczny za pomoc, bo podczas jazdy, samoistne uruchamianie się wycieraczek mnie denerwuje.

A nie masz tak że wciskając P wyłączasz ich automatyczne włączanie się ?

No właśnie nie. Próbowałem nie raz, nie dwa. Nawet przycisk przypisałem na kierownicy, i też nic nie pomaga.

Myślałem, że to mody na ciężarówki coś popsuły, więc je usunąłem, też nic. Jakieś inne pomysły ??

Witam. Poprzednio pisałem o problemie z wycieraczkami w ETS. Problem na razie się rozwiązał, po ponownym zainstalowaniu gry. Teraz wyskoczył kolejny problem.

Problem jest taki, że w miejscu prawego lusterka, co chwilę wskakuje mapa. Jest to dosyć denerwujące, zwłaszcza przy zjazdach, oraz podjazdach, bo nie widać barierek.

Spotkał się ktoś z tym ? Od razu odpowiem, że wciskanie przycisku od włączania/wyłączania mapy nic nie daje. Będę bardzo wdzięczy za pomoc.

Wiem, że są aktualizacje nawet do ETS - a, ale szukając ich, wpisując daną wersję, to wyskakują , tematy " związane z ETS2, i aktualizacjami do niego, oraz modów.