Europejska Zadyma!spolszczenie

Dzisiaj qumpel przuniusł mi Hooligans Storm Over Europe (orginał tylko że po angielsku) wniosłem na twardziela i co znacie może miejsce ze spolszczeniem.

przyniósł dla Ciebie, np. w prezencie ??

bo jeśli nie to jest to tzw. okazjonalne kopiowanie, czyli PIRACTWO , a tego nie popieramy :lol:

Jakie tam piractwo przyniusł mi tak żebym sobie pograł. Nie przegrałem i nie mam zamiaru.Pogram i wyciosam do śmieci.JA TEŻ NIE POPIERAM PIRACTWA-sam miałem 130 płyt i je połamałem bo to piratki! !!

dobra wierze :wink:

a ze spolszczeniem to poszukaj na http://www.google.pl

już szukałem. nawet spotkałem się z panami co twierdzili że nie ma spolszecznia ale większość pisała że ma spolszczenie i jest bajer. A co do tych płytek to był prawie cały worek na śmieci a pudełeczka oddałem kolegom i byli zadowoleni.(żeby nie było)

albo jedni, albo drudzy kłamią. Poproś tych co mają spolszczenie, żeby Ci je wysłali na poczte lub dali linka skad można ściągnąć.

chyba, że miałeś w domu nalot policji :smiley:

PS. To jest mój setny post na tym forum. Ide to uczcić :piwko:

Uczcij powinieneś lampką szampana albo coś w tym rodzaju.

Postaram się im nakazać(poprosić)

policji nie było. Poprostu zrozumiałem że to wielka chańba i nic innego jak złodziejstwo.Prawie każdy to kiedyś zrozumie że piraty są jak dziewczyny.(oczywiście w młodym wieku Ci ludzie)

Ale jak ktoś znajdzie to niech i o mnie pomyśli - będe wdzięczny.

mamy nawróconego 8) oby takich więcej :smiley:

Aby sobie pograć trzeba sobie kupić.

Zamykam.