Europejskie testy prędkości internetu (kruczki i druczki)

Witam,

Zapisałem się do Europejskich testów prędkości internetu (Organizowanych przez Komisję Europejską we współpracy z Sam Knows). Udało mnie się zakwalifikować do testów i pozostało jedynie zaakceptowanie regulaminu. Już go czytałem i według mnie jest ok, ale proszę was o waszą analizę (regulamin jest w języki angielskim). Nie chce się wpakować w jakieś /cenzura/.

Regulamin poniżej:

Dziękuję za pomoc. Mam nadzieję, że z prawnej strony wszystko jest ok.

Witam . Moim zdaniem nie jest wszystko Ok z prawnej strony … Regulamin powinien być przetłumaczony na język Polski. Pozdrawiam

Mnie też się wydaje, że powinien być po polsku. Gdzieś czytałem o obowiązku przetłumaczeniu regulaminów/omów. Chodziło o to że jeżeli dotyczy obywateli RP to MUSI zostać przetłumaczony na polski, jakieś takie prawne pierdoły.

Mnie z kolei świta coś, że umowa, żeby była ważna, musi być przedstawiona w postaci zrozumiałej dla podpisującego. Przetłumaczona na zrozumiały (niekoniecznie ojczysty) język, odczytana (w przypadku niedowidzących) itd.

Ale prawie cały proces rejestracji był w języku angielskim. To nie zmienia postaci rzeczy ?

Strona jest możliwa do wyświetlenia w języku polskim :roll: Sam się do tego zapisałem i czekam już na odbiór sprzętu.

Tak, strona jest w języku polskim, lecz w przypadku zgłoszenia się do programu liczba języków jest ograniczona. I wymagana jest znajomość jednego ze wskazanych. Więc koledzy piszący o tłumaczeniu na zrozumiały niekoniecznie polski język naciągają fakty w tym przypadku. Cudów w tej umowie nie należy się spodziewać.

Pozdrawiam

I tak, aby przesłać do nich jakikolwiek feedback czy opis czegokolwiek, np. usterki w sprzęcie, trzeba znać angielski i tak, więc kto się tam pcha nie znając go? :roll:

Technicznie rzecz biorąc u mnie dwa lata minęły wczoraj, tak więc jak rozumiem mogę już odłączyć ich router od sieci?

Ten temat pochodzi ze stycznia 2012 roku więc twój post jest trochę nie na miejscu i na temat ale i tak odpowiem :stuck_out_tongue:

 

Nie, nie możesz :smiley:

Pisałem do nich jakiś czas temu w tej sprawie (po angielsku oczywiście) i dostałem odpowiedź, że testy kończą się w kwietniu 2014 roku. Wszyscy uczestnicy projektu dostaną wiadomość w tej sprawie od SamKnows. 

 

Jeżeli się nie mylę to powinni oni również odblokować routery, znaczy zainstalować oryginalne oprogramowanie TP-Linka. Ale pewności nie mam. 

A oto zdanie kogoś kto potrafi zadać poprawne pytanie po angielsku :wink:

 

http://grylewicz.pl/zakonczenie-projektu-samknows-2-latach/

 

I nie, nie ma czegoś takiego jak odblokowanie routera przez internet czy tym bardziej instalacja oryginalnego firmware, za dużo filmów sci-fi się naoglądałeś.

Pytanie zadałem poprawnie :smiley:

O to odpowiedź jaką otrzymałem: