Eurowizja 2008

Już we wtorek pierwszy półfinał. Macie faworyta? Jak wypadnie nasza reprezentantka?

http://pl.youtube.com/profile_videos?user=eurovision tutaj są dostępne filmy z pierwszych prób wszystkich państw

Według mnie cały konkurs wygra Ukraina, świetne show!

http://pl.youtube.com/watch?v=dsRiQH3FjiE - tutaj druga próba Isis.

A nie przypadkiem nasz reprezentant ; ]]

Nasza reprezentantka! Tak to jest jak się czyta pudelka i polega na leszczyńskim :stuck_out_tongue:

Tamara nie jest brzydka, nie jest też najpiękniejsza, ale w Belgradzie została świetnie przyjęta, uznana za piękną, w reszcie Europy również.

Co do tych plotek - popatrzcie na Danę International - stara się śpiewać jak kobieta, ale mówi już jak facet. Isis zaś ma ładny, przyjemny, aksamitny głos. I jest przeuroczą osobą, zwracającą się do każdego z uwagą. Przed Eurowizją, porzed preselekcjami dostawała wiele maili od fanów, i na każdy odpowiedziała (tzn. jej mąż odpowiedział ;]) To się nie zdarza cząsto, żeby gwiazda odpowiadała każdemu fanowi! Za to naprawdę respect!

Miała nowotwór w dość młodym wieku - wpłynęło to na jej wygląd… Nie da się ukryć… Ale nie była facetem, no luuuudzie! !!

Poza tym jej kariera przez właśnie Eurowizję szybko się rozwija, album sprzedaje się nieźle zarówno w Polsce jak i w Stanach, dostała życzenia powodzenia w konkursie od samego Julio Iglesiasa, niedługo podpisuje konrakt z japońskim oddziałem Sony Records, to może być niedługo nasz skarb narodowy!

To już wyższy poziom miał festiwal piosenki radzieckiej w Zielonej Górze.

:? :? :?

Ogólnie totalne dno den, nie wiadomo o co chodzi organizatorom, a na bank w pływu na to kto wygra nie mają walory artystyczne !!

fiesta , słuchałeś tych piosenek czy tylko tak napisałéś???

Mają - chociażby rok temu - Marija…

Swoją drogą to w Polsce fenomen - wszyscy objeżdżają ESC i większość z nich później to ogląda…

Ja nie pisałem o piosenkach, więc ich słuchać nie muszę, tylko ogólnie o zjawisku jakim jest festiwal EUROWIZJi.

Więc nie oceniaj poziomu jeśli nie słuchałeś. Ja uważam to za bardzo dobry projekt, nie zawsze wykonanie jest udane, jak np. rok temu, ale w tym roku zapowiada się całkiem, całkiem…

To tak jak oceniać człowieka po narodowości…

Mimo wszystko to największe wydarzenie muzyczne w Europie, być może na świecie, w tym roku świetnie zorganizowane, przyciąga setki milionów osób i nie można go lekceważyć.

Jeszcze raz powtórzę nie oceniam poziomu wykonawców, tylko poziom festiwalu który jest wręcz żenujący. Każda osoba mająca cokolwiek wspólnego z show businesem Ci to powtórzy.

Bez przesady.

To ma być dowcip ??

Jeżeli tak, to muszę przyznać, że ci się udał :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Własnie, bo fiesta ma cokolwiek wspólnego z show businesem.

fiesta - no foch, tylko se żartuje.

Co do całego tego euro to będzie lipa oglądać. Na polsacie jak zwykle niski poziom komentatorski i słaba oprawa.

Jeszcze sobie zwyję jak będą puszczać reklamy podczas meczu. :hahaha:

Nie wiem jak jedynka mogła oddać te euro polsatowi. :confused:

eeeeeeeeeeeee a co ma euro do eurowizji??? :stuck_out_tongue:

Nie wiem o co jemu chodzilo, ale wg mnie jest jedna różnica:

Impreza Euro reprezentuje jakiś poziom, w przeciwności do Eurowizji.

Wygrała Rosja, spodziewaliście sie takiego wyniku ???

Ja się tylko spodziewałem klęski reprezentanta Polski.

Polska - Klęska 2 miejsce ale od końca :smiley:

Ostatni byli brytyjczycy :lol:

Ruscy wygrali :wink: Czekamy na eurowizje w rosji :smiley:

Polak był ostatni ex aequo z angolami i kimś tam jeszcze.

I z Niemcami o ile dobrze pamiętam. Ale tego można się było spodziewać.

Zaskoczył mnie już awans Polski do finału, bo szczerze mówiąc wybór tej piosenki według mnie nie był trafiony. Były lepsze, szczególnie ta która w głosowaniu widzów była chyba druga. Ale cóż lepiej już o tym nie mówić… Było minęło. Oby w przyszłym roku był wyższy poziom w naszych, krajowych eliminacjach i oby Polacy wybrali najlepszą piosenkę.

Wracając do samego finału mi się bardziej podobała piosenka Grecji. Ale Rosja też nie miała złej. W tym roku w ogóle poziom był nawet wysoki. Szkoda tylko, że jak co roku można było co nieco przewidzieć, ale tego z Eurowizji już się usunąć chyba nie da. Dobrze, że zrobili dwa półfinały i przynajmniej tam to zniwelowali. Dzięki temu Polska się do finału dostała :smiley:

No cóż liczmy na to, że w Moskwie będzie lepiej :slight_smile:

Mi chyba najbardziej podobał się występy grupy z Łotwy i Islandii, tym razem niestety Finlandii chyba nie wyszła “powtórka stylu” z przed dwóch lat kiedy to Finowie wygrali dzięki Lordi :slight_smile:

Czym jest Festiwal Eurowizji:

http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=500804

To było już wiadome od lat tylko dopiero Włosi po raz pierwszy podnieśli o to szum.

Pisałem o tym wcześniej, to co poniektórzy nie dawali temu wiary.