Evga, bfg, xfx, zotac?

(To Mek85) #1

Geforce 8800gt jakiej firmy?

W gre wchodzą wyżej wymienione. Albo jeszcze Zotac lub MSI. Naczytałem się już o Galaxy, Palicie, Asusie, Geinwardzie, Gigabyt. Czy producencie jak w temacie robia lipne karty 8800gt?

Słyszałem że, np. EVGA to bardzo dobra firma USA. Czy któraś z kart tych firm (EVGA, BFG, XFX, ZOTAC, ZOTAC, MSI) jest lepsza od galaxy czy Gigabyta?

Praktycznie w żadnym temacie nie ma informacji na temat kart tych producentów. Są aż tak lipne? Noszę się z zamiarem kupna którejś z ww kart

(Michal Kolatek) #2

ostatnio takich tematów już nie liczę, codziennie powstają przynajmniej 2, przejrzyj sobie forum, opłaca się brać TwinTecha lub Galaxy CM HP i jeszcze Asus Glacier.

XFX, ZOTAC, MSI, EVGA

Zwykle PCB referencyjne, chłodzenia też jak mają inne to są zbyt drogie jak na 88GT, nie warto.

(Ciupa Michal) #3

te karty które wymieniłeś nie są złe ale są gorsze pod względem chłodznia od np. 8800 Twintech XT 512 MB z HP lub Galaxy CM HP

po prostu te wymienione przeze mnie mają lepsze chłodzenia, dlatego się lepiej kręcą i są lepsze od tamtych

uuuuuuuu :slight_smile:

(Garfield) #4

polecam Gigabyte 8800GT 512/256 wersja B z chłodzeniem Zalmana oraz kondensatorami Ultra Durable :wink:

(Emilmlo) #5

I z pamięciami Samsunga.

(To Mek85) #6

no właśnie tu jest mały problem. Interesuje mnie tylko kupno w sklepie (nie przez internet) w sklepach w okilicy nie ma tej karty niestety (najlepszy sklep to gral). Mam 700 zł, nie interesuje mnie podkręcanie (nie znam się na tym) w chcę zakupić już lekko podrasowaną. Stąd moje pytanie o producentów kart jak w temacie. Z polecanych przez Was kart w gralu jest tylko GeForce 8800GT Galaxy 512MB CoolerMaster HeatPipe

(Darth ReX) #7

Połaź, poszukaj, może znajdziesz. Twintech jest naprawdę dużo lepszą kartą od pozostałych.

W dniu 24.05.2008 , o godzinie 19:08 został dopisany post przez Darth ReX

http://www.agito.pl/Pami_ci_DDR_2/Mushk ... =39Mushkin 2x1GB

Poszukaj też polskich Goodramów, ale w wersji PRO.

(Mandrasik17) #8

To zamów sobie do domu... Polecam Twintech'a oraz Galaxy CM heatpipe

(Mariosti*) #9

Kup grafikę za miesiąc.

(Maniekz1985) #10

O rly ?? Ja tam tego Galaxy nie widzę ale za to widzę tego Gigabyte'a 8800GT 512MB DDR3 Zalman Rev.B HeatPipe A poza tym poczekaj jeszcze z miesiąc aż wyjdą te nowe karty.

(system) #11

A masz może niedaleko lub ogólnie sklep o nazwie TYLDA podam stronkę http://www.tylda.pl

W dniu 25.05.2008 , o godzinie 13:14 został dopisany post przez Coperfield99

Ceny identyczne jak w normalnym sklepie.