Evga, bfg, xfx, zotac?

Geforce 8800gt jakiej firmy?

W gre wchodzą wyżej wymienione. Albo jeszcze Zotac lub MSI. Naczytałem się już o Galaxy, Palicie, Asusie, Geinwardzie, Gigabyt. Czy producencie jak w temacie robia lipne karty 8800gt?

Słyszałem że, np. EVGA to bardzo dobra firma USA. Czy któraś z kart tych firm (EVGA, BFG, XFX, ZOTAC, ZOTAC, MSI) jest lepsza od galaxy czy Gigabyta?

Praktycznie w żadnym temacie nie ma informacji na temat kart tych producentów. Są aż tak lipne? Noszę się z zamiarem kupna którejś z ww kart

ostatnio takich tematów już nie liczę, codziennie powstają przynajmniej 2, przejrzyj sobie forum, opłaca się brać TwinTecha lub Galaxy CM HP i jeszcze Asus Glacier.

XFX, ZOTAC, MSI, EVGA

Zwykle PCB referencyjne, chłodzenia też jak mają inne to są zbyt drogie jak na 88GT, nie warto.

te karty które wymieniłeś nie są złe ale są gorsze pod względem chłodznia od np. 8800 Twintech XT 512 MB z HP lub Galaxy CM HP

po prostu te wymienione przeze mnie mają lepsze chłodzenia, dlatego się lepiej kręcą i są lepsze od tamtych

uuuuuuuu :slight_smile:

polecam Gigabyte 8800GT 512/256 wersja B z chłodzeniem Zalmana oraz kondensatorami Ultra Durable :wink:

I z pamięciami Samsunga.

no właśnie tu jest mały problem. Interesuje mnie tylko kupno w sklepie (nie przez internet) w sklepach w okilicy nie ma tej karty niestety (najlepszy sklep to gral). Mam 700 zł, nie interesuje mnie podkręcanie (nie znam się na tym) w chcę zakupić już lekko podrasowaną. Stąd moje pytanie o producentów kart jak w temacie. Z polecanych przez Was kart w gralu jest tylko GeForce 8800GT Galaxy 512MB CoolerMaster HeatPipe

Połaź, poszukaj, może znajdziesz. Twintech jest naprawdę dużo lepszą kartą od pozostałych.

W dniu 24.05.2008 , o godzinie 19:08 został dopisany post przez Darth ReX

http://www.agito.pl/Pami_ci_DDR_2/Mushk … =39Mushkin 2x1GB

Poszukaj też polskich Goodramów, ale w wersji PRO.

To zamów sobie do domu… Polecam Twintech’a oraz Galaxy CM heatpipe

Kup grafikę za miesiąc.

O rly ?? Ja tam tego Galaxy nie widzę ale za to widzę tego Gigabyte’a 8800GT 512MB DDR3 Zalman Rev.B HeatPipe A poza tym poczekaj jeszcze z miesiąc aż wyjdą te nowe karty.

A masz może niedaleko lub ogólnie sklep o nazwie TYLDA podam stronkę http://www.tylda.pl

W dniu 25.05.2008 , o godzinie 13:14 został dopisany post przez Coperfield99

Ceny identyczne jak w normalnym sklepie.