EVGA nForce 650i Ultra - gwarancja

(Mancunian) #1

Jak długą gwarancją objęta jest płyta główna EVGA nForce 650i Ultra? Nabyłem ją wraz z całym zestawem komputerowym w połowie 2007 roku, nie mam już jednak żadnego opakowania etc.

(CrisPL) #2

Do tego czasu na pewno gwarancji już nie ma.

(Mancunian) #3

A ile jej było (z ciekawości)?

(CrisPL) #4

Na każdy sprzęt jest zazwyczaj 2 lata góra 5 lat, a tyle czasu to już minęło.

(Mancunian) #5

Czy dysponuje ktoś pewną informacją odnośnie gwarancji akurat tej płyty głównej?

(Semtex) #6

Jedak trzeba pamiętać, że EVGA to firma z bardzo dobrym podejściem do klienta, kontaktowałbym się z nimi :wink:

(deadinhollywood) #7

Te płyty posiadały 2 lata gwarancji.

(Mancunian) #8

Na 100%?

(deadinhollywood) #9

Tak. To i tak nic nie zmienia bo 6 lat gwarancji nie miały. Tyle minęło od zakupu.

Dla uściślenia w tabeli na dole jest info:

http://www.evga.com/articles/356.asp

(CrisPL) #10

Nie rozumiem po co się dopytujesz i tak już nie oddasz na gwarancję.

(Mancunian) #11

Ale na tej stronie obok zdjęcia mojej płyty głównej w zakładce “Product Warranty” widnieje informacja: "Limited Lifetime warranty

upon registration". :>

(deadinhollywood) #12

Przecież są dwie płyty. Napisałeś ,że masz 650i ultra to masz jak byk napisane, że ma 2 lata. Jeżeli masz wersję A1 i ją zarejstrowałeś to widocznie masz liftime.

(Mancunian) #13

Obie to 650i Ultra, kto by tam pamiętał o dalszych oznaczeniach czy numerach… Ale pamiętam opakowanie i to jest ta ‘pierwsza’ płyta. Czy mogę jeszcze ją zarejestrować, by mieć gwarancję, czy też trzeba było to zrobić do jakiegoś (jakiego?) czasu?

(CrisPL) #14

Do jakiegoś czasu na pewno, bo nikt po takim długim czasie nie może ci zapewnić gwarancji.

(Mancunian) #15

A konkretnie do jakiego czasu?

(CrisPL) #16

Skąd ja to mam wiedzieć wróżką jestem? NIE MA JUŻ GWARANCJI i koniec.

(Mancunian) #17

Może ktoś inny wie, np. jeśli ma ten sam model…

(CrisPL) #18

To się dowiaduj dalej, bo jesteś uparty. Nikt ci nie da tej wiadomości.

(Mancunian) #19

Jeśli nikt nie posiada takiej informacji, to trudno. Dzięki za pomoc.