EVGA nForce 650i Ultra - gwarancja

Jak długą gwarancją objęta jest płyta główna EVGA nForce 650i Ultra? Nabyłem ją wraz z całym zestawem komputerowym w połowie 2007 roku, nie mam już jednak żadnego opakowania etc.

Do tego czasu na pewno gwarancji już nie ma.

A ile jej było (z ciekawości)?

Na każdy sprzęt jest zazwyczaj 2 lata góra 5 lat, a tyle czasu to już minęło.

Czy dysponuje ktoś pewną informacją odnośnie gwarancji akurat tej płyty głównej?

Jedak trzeba pamiętać, że EVGA to firma z bardzo dobrym podejściem do klienta, kontaktowałbym się z nimi :wink:

Te płyty posiadały 2 lata gwarancji.

Na 100%?

Tak. To i tak nic nie zmienia bo 6 lat gwarancji nie miały. Tyle minęło od zakupu.

Dla uściślenia w tabeli na dole jest info:

http://www.evga.com/articles/356.asp

Nie rozumiem po co się dopytujesz i tak już nie oddasz na gwarancję.

Ale na tej stronie obok zdjęcia mojej płyty głównej w zakładce “Product Warranty” widnieje informacja: "Limited Lifetime warranty

upon registration". :>

Przecież są dwie płyty. Napisałeś ,że masz 650i ultra to masz jak byk napisane, że ma 2 lata. Jeżeli masz wersję A1 i ją zarejstrowałeś to widocznie masz liftime.

Obie to 650i Ultra, kto by tam pamiętał o dalszych oznaczeniach czy numerach… Ale pamiętam opakowanie i to jest ta ‘pierwsza’ płyta. Czy mogę jeszcze ją zarejestrować, by mieć gwarancję, czy też trzeba było to zrobić do jakiegoś (jakiego?) czasu?

Do jakiegoś czasu na pewno, bo nikt po takim długim czasie nie może ci zapewnić gwarancji.

A konkretnie do jakiego czasu?

Skąd ja to mam wiedzieć wróżką jestem? NIE MA JUŻ GWARANCJI i koniec.

Może ktoś inny wie, np. jeśli ma ten sam model…

To się dowiaduj dalej, bo jesteś uparty. Nikt ci nie da tej wiadomości.

Jeśli nikt nie posiada takiej informacji, to trudno. Dzięki za pomoc.