Excel 2007, dodatek Analiza danych, problem z wykresem

Witam,

mam irytujący problem :? z przemieszczaniem wykresów które generuje dodatek Excela “Analiza danych”. Otóż, dla przykładu, wprowadzam dwie kolumny danych, uruchamiam dodatek “Analiza danych” (aby był dostępny potrzeba zainstalować go w: Opcje programu Excel/Dodatki -> Dodatki programu Excel -> Przejdź -> Analysis Toolpak, Analysis Toolpak - VBA) wybieram Regresja, odpowiednia pola i zaznaczam np. Rozkład linii dopasowanej -> OK no i… ??? Wykresik owszem jest ale próbując go przemieścić w inne miejsce na arkuszu przesuwam tylko część wykresu! Skala, obramowanie, część legendy zostają :frowning: Ma ktoś pomysł, czy macie też takie cuś?

Z górki dzięki za pomoc :smiley:

PS. pracuję na Excel 2007, zwykłe wykresy generowane w Excelu są normalne :slight_smile: (przesuwam bez problemu cały wykres)

Hmm… a może ktoś sprawdzić czy także ma podobny problem z wykresami w Analizie? Przynajmniej będę wiedział, czy nie jestem sam :slight_smile:

W dniu 06.06.2008 , o godzinie 17:10 został dopisany post przez kumkwat

Witam,

wczoraj otwierając pliki Excela z wykresami z Regresji, zauważyłem, że można je już normalnie przenosić, edytować itp. tzn. że…

… sposób na powyższy problem jest taki: po otrzymaniu wydruku z Regresji (wraz z wykresami) zapisz plik, zamknij i otwórz ponownie :smiley: