Excel - Lista Rozwijana w każdym wierszu/kolumnie

Witam, muszę zrobić w excelu(2007) listę rozwijana, problem w tym że ona ma być w każdej komórce, ma to wyglądać mniej więcej tak:

spisuje w komórkę b1 Dobreprogramy w b2 dobre

w komórkę c1 wpisuję zawsze w c2 programy

w komórkę d1 wpisuję pomagą w d2 pomagaja

a w komórce e1 mam do wyboru jedną z tych opcji(po przez listę rozijaną) w e2 mam do wyboru jedną z opcji - b2,c2,d2,

ma to być też tak że po dodaniu nowego wyrazu do komórki (np)f1 będzie ona dostępna w liście rozwijanej

i takie opcje mają być w jak najwększej ilości komórek i po wpisaniu nowej frazy mają być one dostępne w wyborze na liście.

Mam nadzieje że wytłumaczyłem to dobrze i ktoś mi opisze jak to wykonać tudzież odeśle do łopatologinczego tutotriala.

dzięki za pomoc;)

5 sec z :google:

http://office.microsoft.com/pl-pl/excel … 72599.aspx

Zresztą praktycznie to samo masz w Pomocy do Excela.

Dzięki za odp, zaraz bede z tym dzialał ale już to widziałem i wydaje mi się że bede miał listę rozwijaną ale ze wcześniej podanych wyrazów gdzieś obok wpisanych

ok to mniej wiecej to, tylko jeszcze jak mam opcje listy to nie chce żeby na tej liście była kilka razy ta sama fraza, czyli jak np mam w kolumnie

Dobreprogramy

To Portal

Dobreprogramy

To chce zeby w liście do wyboru miał tylko opcje Dobreprogramy i To Portal a nie jak teraz mam Dobreprogramy, To Portal, Dobreprogramy, żeby się po prostu nie powielalo. Szukam ale nie moge znaleźdź takiej opcji

rysunek:

2qwpvro.jpg