execCommand('copy') kopiowanie 2 pól formulerza

witam jak dokleić do textarea wartość z input hiden ? wiem że execCommand(‘copy’) mało gdzie działa ale w moim przypadku się sprawdzi bo będzie to prosta wtyczka do chrome gdzie użytkownik będzie kopiował wygenerowany text i chcę dokleić wartość hidden żeby linku do wtyczki nie usuwali ,przynajmniej od razu ;)))

Nie bardzo rozumiem co chcesz osiągnąć i dlaczego chcesz to robić po stronie klienta.

To co masz w hidden chcesz żeby było wpisane w textarea w momencie otworzenia strony, czy w momencie wysyłania formularza?

Czemu nie obsługujesz tej wartości po stronie serwera przy generowaniu strony?

po stronie klienta bo to jest wtyczka i dzieję się to w dokumencie html a dokładnie w okienku popup nic nie będzie wysyłane ani odbierane klient uzupełnia formularz klikając obrazki a w textarea pokazuje mu się wygenerowany kod klika zaznacz kopiuj i wkleja go sobie gdzieś , chciałbym mu dodawać link .

to jeśli dobrze rozumiem to potrzebujesz coś takiego:

sprawdziłem cały kod w czystym dokumencie html dodałem “document.execCommand(‘copy’);” i próbowałem z 10 innych kombinacji teraz w tej postaci nie kopiuję nic

czy tak ciężko jest opisać dokładnie o co chodzi??

Domyślam się że chcesz jeszcze skopiować zawartość textarea do schowka systemowego.

  1. to co chcesz użyć próbuje teraz kopiować cały dokument a nie textarea

  2. będzie działać tylko dla nie których przeglądarek.

istnieją biblioteki w js które wykonują to dla wszystkich przeglądarek i implementacja jest bajecznie prosta. Przykład:

http://www.steamdev.com/zclip/

google chrome pozwala kopiować do schowka za pomocą execCommand(‘copy’) jeśli skrypt jest podpięty pod plik manifest.json

kopiuję się textarea nie wiem czy idzie skopiować cały formularz właśnie to próbuję zrobić (pola hidden)