Exploit.html z Kazaa Lite Rewolucja

(Ufozigi) #1

tak na bierząco ... pierwszy raz mi się to zdarzyło przy używaniu Kazy (ponoć jest odrobaczona i już bezpieczna) ... może dlatego że nie często jej używałem ale kaspersky wykrył mi skrypt Exploit - zalecane było usuń jednak po naciśnięciu ok ... :o okazało się że brak dostępu do pliku ... I CO TERAZ ? JAK USUNĄĆ TO BADZIEWIE ?

(Monczkin) #2

Po pierwsze - program ten jest nielegalny :evil: Właściwie temat powinen wyleceć - sam sobie jesteś winien :!:

W dziale tym masz przyklejony temat na temat logów - przeczytaj go i zastosuj się do wskazówek w nim zawartych

(Bunio) #3

Kaaza Lite Rewolucja jest nielegalnym programem. Używałeś go na własną odpowiedzialność :x

(Ufozigi) #4

:o :o :o ... eeeph ?

wystarczy wpisać tylko w google kazaa lite rewolucja i wszędzie plików do ściągnięcia że aż miło ... nawet na WP jest rekomendowana ... czegoś nie rozumiem , co jest nielegalne ? ten program ... a nie pomyliło się wam ? ... no nieważne , ale czy wasze mądre głowy nie mogłyby pomyśleć co zrobić z tym Exploitem ?

Hm , panowie ... a więc .... ? ?

(Monczkin) #5

to samo jak wpiszesz pozycję najnowszego filmu - i też będziesz miał kupę linków do ściągnięcia - i co - to też jest tłumaczenie, że jest okey ??

Wersja tej kazy jest kompilacją, która usunęła z oryginału niektóre komponenty łąmiąc licencję oryginału

(Gutek) #6

Exploit tym sie nie lam to nic strasznego, ale proponuje instalacje Ewido

http://www.searchengines.pl/phpbb203/lo ... 16762.html i zrob update i zeskanuj