Exploit.html z Kazaa Lite Rewolucja

tak na bierząco … pierwszy raz mi się to zdarzyło przy używaniu Kazy (ponoć jest odrobaczona i już bezpieczna) … może dlatego że nie często jej używałem ale kaspersky wykrył mi skrypt Exploit - zalecane było usuń jednak po naciśnięciu ok … :o okazało się że brak dostępu do pliku … I CO TERAZ ? JAK USUNĄĆ TO BADZIEWIE ?

Po pierwsze - program ten jest nielegalny :evil: Właściwie temat powinen wyleceć - sam sobie jesteś winien :!:

W dziale tym masz przyklejony temat na temat logów - przeczytaj go i zastosuj się do wskazówek w nim zawartych

Kaaza Lite Rewolucja jest nielegalnym programem. Używałeś go na własną odpowiedzialność :x

:o :o :o … eeeph ?

wystarczy wpisać tylko w google kazaa lite rewolucja i wszędzie plików do ściągnięcia że aż miło … nawet na WP jest rekomendowana … czegoś nie rozumiem , co jest nielegalne ? ten program … a nie pomyliło się wam ? … no nieważne , ale czy wasze mądre głowy nie mogłyby pomyśleć co zrobić z tym Exploitem ?

Hm , panowie … a więc … ? ?

to samo jak wpiszesz pozycję najnowszego filmu - i też będziesz miał kupę linków do ściągnięcia - i co - to też jest tłumaczenie, że jest okey ??

Wersja tej kazy jest kompilacją, która usunęła z oryginału niektóre komponenty łąmiąc licencję oryginału

Exploit tym sie nie lam to nic strasznego, ale proponuje instalacje Ewido

http://www.searchengines.pl/phpbb203/lo … 16762.html i zrob update i zeskanuj