Explorer.exe w zmianie motywu komputerowego?

Witam

Chce ściągnąć program do zmiany skórki (windows 7) ale jest tam instalator explorer.exe czy to normalne? Bo mi się wydaje że coś w tym nie tak dokładny plik itd pod tym adresem.

http://browse.deviantart.com/customizat … 5#/d2v6fpr

Nie wiem czy to groźne jest ale jak czytałem w google to nic podejrzanego nie ma a explorer.exe jako instalator który ma wygląd ,Mój komputer" no wydaje mi się coś nie tak, z góry dziękuje pozdrawiam.

Wg. mnie jest wszystko ok.

By zmienić wygląd systemu, musisz skopiować (możesz czytać zainstalować) podmienione pliki systemowe w tym także explorer.exe. :wink:

Plik stylu wizualnego Seven Extreme wystarczy uruchomić - klikając na nim. Natomiast Explorer.exe podmienisz albo za pomocą Replacera, albo normalnie (w trybie awaryjnym). Musisz jednak liczyć się z tym, że jest to wersja angielska explorera, a jego podmiana i tak niewiele wnosi w wygląd. W zasadzie zawarte tam są tylko bitmapy właściwości paska zadań widoczne po kliknięciu ppm na nim oraz parę jeszcze nieistotnych ikon. Odradzam jego podmianę.

Jeśli jednak chcesz go mieć, to w polskich warunkach należy skopiować te ikony i bitmapy np. Restoratorem lub ResHackerem do polskiej wersji Explorera, a potem podmienić w wyżej wymieniony sposób.

Jeszcze raz odradzam! Nie wart tego.