Export z Firefoxa do Edge jak?

Siemka, tak jak w temacie. Od dłuższego czasu mam problemy z Firefoxem, strasznie tnie mi się na nim fb. Mam na Mozilli bardzo dużo zakładek itp, idzie to jakoś eksportować do EDGE np ?

Firefox - zarządzaj zakladkami - eksportuj do pliku html
Edge - ulubione - kliknij w pionowe trzy kropki - wybierz inportuj ulubione. Zaimportujesz z tego pliku, gdzie firefox zapisze bookmarks.html

Można zaimportować z nawet otwartego Firefox.

Taki bajer.

Tak, tylko z bookmarks.html można importować zakładki do opery, chrome i wielu innych przeglądarek. A bezpośrednio z wielu przeglądarek nie zaimportuje zakładek, tylko z pliku html. Wczoraj importowałem do przeglądarki LibreWolf 92.0

Ale on próbuje tylko z FF do Edge chromium, więc wystarczy w ustawieniach Edge do wyszukiwarki wpisać „import” i wybrać z „Firefox”.

Wszyscy raczej robią odwrotnie. Z Edge do FF

ale hasła itp wszystko pójdzie tak ?

Niestety nie dziala mi FB na firefox nie wiem czemu.

Jego metodą trzeba by na dwa pliki eksportować:

  • jeden do zakładek
  • drugi z hasłami w formie odszyfrowanej

Nie wiem co za trudności by otworzyć ustawienia w Edge, znaleźć „import” wyszukiwarką i zaznaczyć z listy Firefox a potem hasła i zakładki…

A pokaż w FF
wpisz pasek adresu about:support, i sekcje grafika. Bo FB jest „ciężkie” i przyspieszanie sprzętowe się przydaje.

Nie wywracaj mnie Kolego! Lubię się pośmiać, ale u mnie bez przyspieszenia sprzętowego FF 93.0 x64 - FB przynajmniej nie waży dużo jeszcze przy wyłączonym uBO. Pewnie, jak kto ma ustawione 8 procesorów treści, to mu wielokrotnie wzrasta obciążenie. U mnie jest 1 procesor treści i lala firefox bije po oczach.

To teraz wytłumacz po kolei lajkonikowi co ma zrobić., i jak jest u Ciebie. skryp[ty , blokady, hosty. itd
Ja podszedłem do zielonego.
My mądrale możemy inaczej, ale czasami piszą ludzie bez pojęcia, i trzeba zdjęcia i powoli.

Toż mógł napisać, że Mu nie chodzi FB i dlatego kombinuje z edge.
@Hleban - o to chodzi, bo jeśli tak, to wypłuczemy dnsy, naprawimy proxy itd i co ma FB nie chodzić w firefoxie?
Z hostami się nie bawię na poziomie systemu. Dodatki, jakie rozsądny człowiek powinien mieć - to takie dla mnie najlepsze, czyli 2 do wideo, a reszta do ochrony

Hasła nie pójdą. Jedynie przeglądarka slimjet zassala hadla, ustawienia, zakładki z firefoxa.

Naprawiamy FB w firefoxie?
Pobierz program na stronie Download Complete Internet Repair and fix the Internet
Przewiń w dół dp Portable Edition i pobierz plik zip.
Wypakujesz byle gdzie i uruchomisz exe
Wyskoczy obrazek


Zaznaczyłem pozycje do zaznaczenia.
Klikasz w GO!. Po naprawie z menu file wybierasz reboot windows. Zrestartuje komputer, przeczyść byle ccleanerem - sprawdzisz, czy FB wchodzi.

Nie rozmieszaj.
Jesteś w tych 3 procentach co ogarniają.
Jak widzi literki i cyferki to ucieka

Obrazki muszą być