"ext" - czym otworze?

Mam dwa pliki, przesłane z banku o rozszerzeniu “ext” - czym je otworze? Coś znalazłem na google, ale to nie to.

Błędne rozszerzenie. Spróbuj zmienić na txt, czy pdf. Ogólnie spróbuj pobrać załącznik ponownie.

Jednak jakaś informacja w formacie txt. Microsoft Word, jakie ma rozszerzenie do otwierania dokumentów?

docx dla 2007 lub nowszych, a doc dla starszych. Możesz też spróbować zmienić na zip/rar.

Dziwna sprawa. Ani docx, ani rar.

Może plik jest zwyczajnie uszkodzony. Zapytaj w banku :slight_smile:

Wiesz co to ma być ? Jakiś wyciąg etc ?

Raczej uszkodzony, otwierając Wordem, komputer pokazał informację, że plik uszkodzony ale zawartość się w niej znajduję :slight_smile:

To informacja czy instrukcja kuriera, ma mi dokumenty za 2/3 dni z banku przynieść.

Jaki to bank ? Może to jakiś obrazek do wyświetlania w mailu z instrukcją. Jak cokolwiek zapiszesz jako doc, word będzie twierdził że to uszkodzony plik word’a :slight_smile:

Jeśli to ma pomóc, to Bank nazywa się “Alior Sync” :slight_smile:

Niestety google nic o tym nie mówi, spytaj ludzi na stronie (alior sync ma tam doradców online). Korzystałeś z jakiegoś klienta poczty ?

korzystam z tego wbudowanego w Windowsie 8. Znajduje się w menu “start”.

Spróbuj zalogować się przez przeglądarkę.

Nie wpadłem na ten pomysł :slight_smile: Zobaczę zaraz i dam znać.

Dodane 11.09.2012 (Wt) 16:34

Rzeczywiście, na www mam od razu całą zawartość z informacją kuriera wyświetloną :slight_smile: