Extremalnie tani sprzęt na allego - jak to możliwe?

Witam, szukałem na allegro słuchawek i znalazłem takie coś:

http://allegro.pl/duze-sluchawki-z-mikr … 00907.html

Duże słuchawki za złotówkę ■■■?

Profil sprzedającego:

http://allegro.pl/my_page.php?uid=10546697&p=1&p=2

Masa sprzętów po niskich cenach, jak to możliwe? Nawet towar bardzo złej jakości kosztuje więcej a koleś dodatkowo dodaje gwarancje.

Potrzebuję słuchawek które przetrzymały by kilka miesięcy ok. 2-3 zanim uzbierałbym na nowe, czy miał ktoś okazję spotkać takie słuchawki albo kupować u tego użytkownika? Wiem że nie mogę się wiele spodziewać ale to tylko opcja awaryjna.

Ew. zna ktoś może słuchawki warte polecenia do 50zł?

Uwaga: ten allegrowicz i cała firma K&A Bros to oszuści i krętacze, nie kupuj od nich!

Firma K&A Bros (K&A Bros s.c; ul.: Domaniewska 47/10; 02-672 Warszawa) sprzedaje na Allegro pod różnymi nickami, wystawiają tani szmelc za 1zł i zarabiają na kosztach przesyłki a potem jak coś jest nie tak to każą ci zwrócić towar na własny koszt a tobie zwrócą tylko samą kwotę zakupu czyli 1zł!

Dałem się raz nabrać i kupiłem “SZYBKI AKTYWNY HUB USB” na aukcji wystawionej przez elektronika24h (na jego stronie “O mnie” jest dokładnie ta sama firma “K&A Bros”, nawet to samo konto podali) który okazał się być tanim PASYWNYM szmelcem usb1.1 który raz działa a raz nie, zaproponowano mi zwrot jedynie kwoty kup teraz (dużo niższej niż koszty wysyłki) po odesłaniu na mój koszt co mi się oczywiście nie opłacało - tylko bym stracił jeszcze więcej kasy a oni by jeszcze odzyskali towar na którym by znów zarobili, rozebrałem szmelca na części żeby chociaż jakiś mieć z tego pożytek.

Oczywiście skwitowałem to odpowiednim negatywem ale jakiś czas później cham miał jeszcze czelność prosić mnie o unieważnienie komentarza, oczywiście odmówiłem cwaniakowi.

Unikajcie takich “super atrakcyjnych” ofert a już w szczególności aukcji firmy K&A Bros! !!

Często takie oferty są oszustwem,albo aukcją i 1 zł to cena wywoławcza,podejrzanie niska cena jest sygnałem,że coś jest nie tak,były afery z handlem nieistniejącym sprzętem na Allegro,gdzie sprzedawca inkasował kasę,a kupujący nie zobaczył ani towaru,ani kasy

Jest dokładnie tak jak pisze scripter1. Koszt przesyłki (realny) to pewnie parę złotych, a oni biorą za to kilkanaście.

Ich towar jest tandetny i na gwarancji się tylko traci. Jak chcesz to zaryzykuj, ale nie polecam.