F.E.A.R. 2 - gdzie są pliki save?

Właśnie jaka jest lokalizacja plików autosave tej gry (F.E.A.R. 2). Nie mogę jej przejść przez to iż okresowo “odnawiam” partycję systemową ładując ją z obrazu - Acronis True Image i po uruchomieniu gra znów zachowuję się jako świeżo zainstalowana. Chciałbym przed załadowaniem owego obrazu skopiować pliki savegame, tyle że nie wiem gdzie one są. Z góry proszę o pomoc.

Przeniesiony z Problemy :arrow: Gry na dobrychprogramach

Obawiam się że gdzieś na serwerze Steem są-mam tą grą również , przeszukałem komputer z zaznaczeniem ukrytych plików, i nic takiego nie znalazłem. #-o

znalazłem sam, pliki są w katalogu C:\Documents and Settings\Moje dokumenty\WBGames\FEAR2 .

Fajnie :lol: a ja szukałem gdzie nie trzeba-przy okazji i ja zrobię sobie kopię.Pozdrawiam.

to ja bym prosil by ktos mi wyslal save … bo jest ciezko mialem recovery system na etapie KEENAN i usunelo mi sie wszystko i musze isc od nowa;/ co mi sie nie podoba nie ma kodow zebym odblokowal sobie lvl i szedl dalej od takiego momentu na jakim skonczylem…

Ja już swoich Save nie mam -ale polecam tę stronkę http://www.cheathappens.com/show_download.asp?ID=25201 znajdziesz tu kody ,save itd. prawie do każdej gry :lol: sam nie raz korzystam.Pozdrawiam.