F.E.A.R. 2 Na dwóch komputerach z różnym internetem?

Witam. Zakupiłem grę FEAR 2. Podczas instalacji wiadomo jest STEAM… Mam już zarejestrowane konto na steamie i grę

Czy mogę wziąć tę grę i zainstalować u brata? Bo wyjeżdżam do niego i chciałbym pograć. Ale czy to będzie legalne? Zalogował bym się na swoim koncie STEAM z własnego domu. I czy da się w jednym czasie mieć włączoną grę i u mnie i u brata?

w tym samym momencie nie… na jednym komputerze steam wyloguje się i poprosi o podanie hasła w razie użycia na drugim

Nie da się nic z tym zrobić? Bo ja w multiplayera nie chce grać…

da się zrobić, trzeba kupić drugą licencje :slight_smile: drugie konto Steam do gry

to co chcesz zrobić to niestety ewidentne piractwo, z jednej licencji korzystać na dwóch komputerach… pomyśl

Hm ale jeżeli kupiłem grę przecież i ją zainstalowałem na komputerze, a potem się załóżmy wyprowadzę się, kupię nowy komputer i założe łączę internetowe. I co? już nie mogę korzystać z zakupionej wcześniej gry? Albo jak mam drugi komputer w drugim pokoju? Troszkę bez sensu… :? No ale cóż. To tylko pytanie :slight_smile: Dzięki za odpowiedzi!

Pozdrawiam. Lecę grać dalej! :slight_smile: A na czas wyjazdu po prostu będę musiał odpocząć :wink:

grać możesz na każdym kompie z netem bylebyśnie próbował oszukać steama

Co znaczy oszukać steama? Przecież się nie da. To jest chyba logiczne - zalogowany na kompie A będę mógł grać a już na B nie. Tak?

Nie możesz mieć uruchomionego steama na dwóch komputerach jednocześnie. Gdy grasz na kompie brata to niech nikt nie włacza steama na Twoim komputerze.