F.E.A.R.: Combat za darmo dla wszystkich!

Tego nikt się nie spodziewał. Jak poinformowała należąca do Vivendi firma Sierra, już wkrótce gracze z całego świata będą mogli, całkowicie za darmo, pobrać specjalną, przeznaczoną jedynie do rozgrywek online, wersję F.E.A.R. o podtytule Combat.

Wiadomość jest rozwiązaniem zagadki, którą przedstawiliśmy pod koniec lipca. Trzeba przyznać, że obecnie takie niespodzianki zdarzają się bardzo rzadko…

Już 17 sierpnia bieżącego roku, wszyscy, którzy dokonali darmowej rejestracji tym pod adresem, otrzymają specjalny kod, upoważniający do ściągnięcia klienta F.E.A.R.: Combat z sieci.

Potem pozostanie już tylko walka. Gracze będą mieli dostęp do 10 trybów rozgrywki, 19 map, 12 różnorodnych broni i dodatkowego oprogramowania zabezpieczającego przed oszustami (PunkBuster).

Co ważne, program umożliwi nie tylko rywalizację z posiadaczami darmowej gry, ale również z użytkownikami wersji komercyjnej. Nie będzie żadnych ograniczeń! Cóż, chyba nie trzeba nikogo zachęcać…

http://img135.imageshack.us/img135/4029 … aspme3.jpg

EDIT

Nie wstawiaj na forum takich duży obrazków.

Sdar

Źródło: GameStar

Jest nawed licznik “ile jeszcze zostało” do wydania…

Super!

Czyżby remake ( cover, itd. ) RTCW, a potem ET?

Powiedzieć że to piękne to mało!! FEAR to super gra polecam wszystkim. Ci którzy dopiero zaczęli przygode z shoterami polubią klimat, a starzy wyjadacze docenią AI i niezwykłą realistyczność gry.

Jakos ja nie doceniam mimo ze mam oryginala i co???

Gra staje sie nudna im dalej sordka gry,srodek to zenada,gre ratuje troszke koniec.Jest to gra poza grafa(i tak wydaje mi sie ze HL2 mial lepsza) i bullet timem nie wyroznia sie niczym…fabula jest ot taka sobie(Deus to to nie jest).

Lepiej bawilem sie grajac szosty raz w Far Cry niz pierwszy raz w FEARA.

Konfig kompa nie ma tu nic do rzeczy.Gralem w to na maxa w 1024*768.

Gra i ta idea może i są piękne,ale wymagania sprzętowe owej giery nie bardzo. :cry: