F.E.A.R.: Perseus Mandate

Właśnie zakupiłem przed paroma chwilkami gierkę…

F.E.A.R.: Perseus Mandate…

Jest to kontynuacja… dawnej części FEAR …

Już niedługo zapodam jakiś gameplay i kilkanaście screenów :slight_smile:

Ci co " może " mają już tą gierce… to proszę o opinie czy Wam się podoba co i jak…

A teraz… spać bo z deczka głowa boli :slight_smile:

Lipa ta gra, brat to przytaszczył od kumpla na godzinę.

Ogólnie F.E.A.R jest lipny (jak dla mnie), ten dodatek też nic ciekawego nie wnosi :stuck_out_tongue:

Żebym nie zaczął żałować że ją kupiłem :stuck_out_tongue:

WSZtm , mogę wiedzieć gdzie kupiłeś? F.E.A.R. jako jedna z nielicznych strzelanek bardzo mi się podobał i chętnie zobaczyłbym jak kontynuacja wygląda.

Areh , Wszystko kupuje na mojej dzielnicy Union SQ. Chwilowo mieszkam w San Fr. Często dryfuje między Polską a San Fr. Teraz akurat siedzę za granicą. I nie muszę daleko chodzić bo jest coś w stylu Polskiego Empiku. Możesz usiąść zagrać w grę jeśli Ci się podoba … to kupujesz jeśli nie to nie. Ceny są zadowalające więc… nie opłaca się zbytnio ściągać z internetu.

Tak więc wszystkie gry które teraz kupuje to tutaj na miejscu. W Polsce szczerze powiem że tylko jedyne miejsca z których mogłem coś kupić to sklepu internetowe. Bo większość sklepu komputerowych… nie ma nowości. A na to trzeba czekać. A tu jest w dniu premiery bądź dzień przed premierą w okazyjnych jak dla Nas tutaj cenach. Niestety…język Angielski… :stuck_out_tongue: … Dla niektórych może to być problem bo większość nastawia się już na języki polskie w grach uhm .

Teraz łapczywie nie ma co ukrywać czekam na Prostreet’a i Crysis’a Praktycznie… zima jest już cała zaplanowana jeśli chodzi o uprzyjemnienie czasu.

Areh -> http://www.gram.pl/gra_8gzqGO4_F_E_A_R_ … ndate.html

F.E.A.R. to taka średnia strzelanka, lecz ma dużo akcji i wciąga.

No i już pierwsze problemy…

No więc… po wpisaniu kodu… wybieram dysk. Domyślnie jest to dysk C. I pokazuje ile mam miejsca a ile potrzeba. I nie ma wystarczającej iości miejsca. Wobec tego zmieniam lokalizacje instalacji na dysk I gdzie mam wolnego 25 GB. Ale po zmianie ścieżki instalacji pokazuje że wolnego jest 0 . I instalacja nie idzie bo tabelka wyskakuje żeby zmienić ścieżkę po nie ma miejsca. Czemu ?

Na żadnym dysku po zmianie z początkowego C na inną partycję nie idzie bo potem wszędzie jest 0.

i62559_beztytuu.JPG

i

i62562_beztytuu.JPG

Co na to zaradzić ?

Lej na to :stuck_out_tongue: Miałeś coś podobnego z hmm TimeShift’em chyba. Mimo iż pisze 0 to i tak powinno się zainstalować. A jak nie to wybierz ten dysk, zmieni się na 0, daj wstecz i dalej :stuck_out_tongue: I już powinno być ok :slight_smile:

No właśnie ni wafla… Nie idzie ani wstecz ani nic i to jest problem … ;/

Zrób obraz płyty i zapisz go na dysku I, zamontuj go w Demonie i instaluj.

Eee nie po to kupowałem oryginał :stuck_out_tongue:

To ładnie pograłem.

No spróbuję obrazem… ale wolałbym bezpośrednio z płyciwa.

WSZtm , masz prawo do własnej kopii zapasowej(backup):smiley:

Nie spiracisz się :stuck_out_tongue:

No więc… hm… odpaliłem… jak ktoś chce jakiś gameplay i screeny to pisac :stuck_out_tongue: wydaje mi się że pozostałe części są ciekawsze :stuck_out_tongue: to względem COD 4 … to jak gówn o i twaróg… a kiedyś FEAR … to jaki kosmos nie był ;|

Mówiłem że lipa :stuck_out_tongue: