F nie jest poprawna aplikacja win32

Mam problem kupiłem gre Medieval 2 Total War i nie mogę jej zainstalować bo zamiast normalnego menu instalacji wyskakuje mi ten błąd

f:/ nie jest poprawna aplikacja win32

mam windows xp i wszelkie wymagania gry są spełnione… wiec o co chodzi proszę pomóżcie :frowning: :frowning:

A próbowałeś otworzyć plik setup.exe z płyty ??

to była peirwsza rzecz jaka zrobil jak zoabczyłem ze płyta nie działa…

aha i sprawdziłem na laptopie i tam płyta sie odtwarza

hmm… A coś się działo po kliknięciu na setup.exe ??

Jak stary masz czytnik DVD ?,pewnie nie rozpoznaje zabezpieczeń,musiałem zmienić firmware nagrywarki,bo nie przyjmowała w ogóle niektórych gier z Extra Klasyki i też na innym czytniku wszystko działało

dvd mam od początku kiedy mam komputer wiec to chyba przez to… jezeli tak bedzie to bde bardzo wdzieczny :slight_smile:

Skoro piszesz,że na laptopie ci działa,to jest to,płyta jest pewnie nagrana w niestandardowy sposób,nowszy czytnik to rozpoznaje i odczytuje w prawidłowy sposób,w moim przypadku była to gra Empire Earth 1 i 2,też myślałem że płyta jest uszkodzona,ale w sklepie przy mi sprawdzali i działało,domyśliłem się,że to przez czytnik i zmieniłem firmware,czy twój czytnik to nie przypadkiem Samsung ?

to co mam zrobic ?

w menadżerze urządzen pisze takie cos

LITE-ON DVDRW SHW-1606S

ja sie kompletnie nie znam na komputerach :slight_smile:

http://www.liteon.com.pl/d/fw/DR16PS0B.rar

Pobierz ten firmware, uruchom go i po aktualizacji restartuj kompa.

PRZED DZIAŁANIEM WYJMIJ PŁYTĘ Z NAPĘDU!!

wgrałem i ciągle ten sam błąd jest… :frowning:

a może wypożycz ze sklepu inny czytnik?

zaraz bedzie reinstal systemu jak to nie pomoze to sproboje wgrac przez cd-roma z drugiego kompa

a może najpierw zmien cd-roma? przy reinstalu tracisz WSZYSTKO!

Czesc. :lol: Mam problem ;/ chodzi o to ze gdy podłączam moje mp4 do kompa to wchodze na " mój komputer" i dysk F i wyskakuje że" F: nie jest prawidłową aplikacją Win32" co mam zrobic? prosze o pomoc :frowning: