F-Secure Internet Security 2007 SP1

Mam pytania co do F-Secure Internet Security 2007 SP1 który można pobrać z tej stronki możecie mi powiedzieć czy on działa i jak działa czy nie zamula itp.

Zainstaluj i sprawdź. To najlepsze i najszybsze rozwiązanie.

Dlaczego miałby nie działać?

BTW Czytałeś komentarze?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19 … #komentarz

no bo w komentarzach pisze że nie działa i dlatego chce wiedzieć przed instalacją

Siema otoz powiem ci tyle … za zadne skarby swiata nie instaluj tego badziewia! !!

no ja też tak sądzę po komentarzach

ale kasp mi się kończy i nie wiem co wsiąść

Gdybyś przeczytał komentarze wiedziałbyś, że opine są bardzo różne.

Dlatego powiedziałem, że najlepszym rozwiązaniem jest zainstalowanie programu u siebie i wyciągnięcie własnych wniosków.

ja zainstaluje i będę formata robił a na to czasu nie mam

napisalem ze to jest moje zdanie wiec o co sie czepiasz???:P:P:P

wlasnie delico nie ma sensu sie tak meczyc zainstaluj sobie narazie 30 dniowa wersje kasperskiego i bedziesz mial luz a potem mozesz kupic licencje albo przejsc na cos innego .

no właśnie kasp mi się skończył i szukam czegoś dobrego

Cała ta dyskusja nie ma sensu.

Po co pytać, skoro wyciągnęło się już wnioski z komentarzy na vortalu?

Rusz głową, przeczytaj fragment Twojej wypowiedzi który zamieściłem w moim poprzednim poście i domyśl się dlaczego się [jak to nazwałeś] czepiam.

ja myślałem że ktoś kto go używa pomoże a tu XXX


Na przyszłość uważaj, co wypisujesz

Asterisk

Używałem, bardzo dobrze się sprawdzał jako antywir / strażnik / i co tam jeszcze w nim jest.

Przyznaje zamula kompa. Problemów z blokowaniem aplikacji nie miałem. To co chciałem to wypuszczał. Odinstalował się tez bezproblemowo.

Ale śmieci w rejestrze zostawił “co nie miara”.

aha spoko a nie masz problemu z aktualizacją

działa spoko ja go mam komp dobrze chodzi i zero wirów!dobry pakiet ochronny!

aha spoko to sobie zainstaluje ale nie wiem ciągle co z tymi aktualizacjami :stuck_out_tongue:

Z aktualizacjami bez problemu.