F1 Challenge 2007 a Windows Vista

Witam.Włączam grę F1 Challenge 2007,ta startuje normalnie,bo przecież komputer spełnia wymagania.Jednak w momencie kiedy chce rozpocząć wyścig pojawia się komunikat że gra przestaje działać i się wyłącza.Rzecz dzieje się w systemie Vista.Nie wiem jednak co jest problemem,bo np. PES 6 i Virtua Tennis 3 działają elegancko…Proszę o pomoc!

Spróbuj ją uruchomić w zgodności z WinXP

Próbowałem.Klikam w ikonę uruchamiającą grę,ustawiłem zgodność z XP i niestety bez zmian: w momencie kiedy ma wczytać tor,wyłącza się :frowning:

Złączono Posta : 24.06.2007 (Nie) 15:29

w czym jest problem? :frowning:

Złączono Posta : 24.06.2007 (Nie) 16:18

Czy Norton Security może powodować to co się dzieje?

Chodzi ci o mod na sezon 2007 do gry F1 Challenge 99-02 ?? Bo nie ma takiej gry jak F1 Challenge 2007. Jeśli to pierwsze to polecam forum na stronie: http://www.f1wm.pl

Nadal kicha. Czy ktoś mi pomoże?

Ja mam ten sam problem… Pomóżcie!

U mnie problem jest troche inny. Po interku i obrazku z alonso i raikonnenem gra sie wylancza. Probowalem zmieniac rozdzielczosc ale nie pomoglo. gra zainstalowana jest na viscie home basic

Ja też mam ten problem i gra wyłącza sie po intrze. Nawet niepokazuje się obracający samochód!!

mam ten sam problem a widze ze jeszcze rozwiazania nie ma :frowning: moze ktos sobie z tym poradził ??

Prawdopodobnie mody do F1 nie działają na Viscie i nic na to nie poradzisz.

Jak zrobiłem zgodność z Windows 98 to chodzi i wszystko jest OK.

Kiedy wyjdzie F1 Challenge 2008??

ja weszłem w folder F1 Challenge wziąłem głowny plik do odpalania ustawiłem w tryb zgodności z win98 a nastepnie prawym i uruchom jako administrator

działa za każdym razem bezbłędnie

Czy któś mi powie jak to pokolei zrobić ?? Jak zmienić ??

No ja mam problem, bo jak właczylem ten tryb zgodnosci z 98 to niby wszystko śmiga, ale w oknie wyścigu jak bolid stoi w picie, i jak chce wyłaczyc gre tym x-em po prawej na dole, to wyskakuje mi z gry… jak temu zaradzic???

Witam!

Mam aktualnie grę F1 Delux 2008 i system Vista Ultimate. Wszystko robie tak jak piszecie zgodność z Win 98 i uruchom jako admin no i gra się odpala wsio jest dobrze. Nawet włączyłem sobie pojedynczy wyścig w Yerez testowy i się wgrało, ale jak wybieram mistrzostwa i ładuje się Australia to już ■■■■ wychodzi do Visty z znanym już komunikatem. Czy na to jest jeszcze jakiś sposób jakiś patch czy ustawienia, które to naprawią. Proszę o pomoc, bo normalnie lipa z tym, a win przeinstalować dla 1 gry to nie zbytnio mi podchodzi.

Pozdro

W tej Grze F1 jest za dużo przeróbek aby dawać patchy. Każdy coś sobie przerabia, i to może być wina gry a nie kompa