F1 Challenge 2007-problem

witam. gra ktos moze w ta gre. ?

mam problem. podczas wyscigu po przejechaniu ok. 3 okrazen, podczas chamowania bolid wpada w poslizg, na pierwszych 3 okrazeniach chamowal normalnie i nie wiem co sie z nim dzieje pozniej.

dzieje sie tak, tylko kiedy gram w mistrzostwa, podczas treningow normalnie chodzi. wie moze co trzeba zmienic w samochodzie zeby normalnie chamowal? :stuck_out_tongue:

podejrzewałbym zużycie opon :mrgreen: ale mozesz jeszcze sprawdzic ustawienie kontroli trakcji :smiley:

mysz_ proszę poprawić wiadomość, na Forum używamy polskich znaków w pisowni i poprawić temat na konkretny, obrazujący problem. Używasz opcji Zmień

BTW Hamuj przed zakrętem. Gdy skręcasz nawet nie ruszaj hamulca 8)

zużycie opon odpada, bo jak już zacznie mi sie ślizgać to jadę do box’u i wymieniam opony i dalej tak się dzieje.

acha i jeszcze chciałem dodać że podczas hamowania coś się dzieje z hamulcami, gdy przyciskam hamowanie to strasznie wolno hamuje…

a sprawdź ustawienia bolidu podczas jazdy tzn wciskaj klawisze od F1 aż do F12 bo tam pod którymś klawiszem-nie pamiętam pod którym :? - jest opcja odpowiadająca za hamowanie.

W opcjach zmień wszystkie elementy na wysokie (np. pomoc w kierowaniu) to wtedy nie wylecisz.

zużycie opon x 8 ?

Gegos proszę nie podczepiać się pod tematy innych userów. Jak masz problem, załóż własny temat.

Złączono Posta : 27.10.2007 (Sob) 17:10

mysz_ , dobrze, że zacząłeś używać polskich znaczków, ale popraw też swój pierwszy post w tym temacie.

Złączono Posta : 28.10.2007 (Nie) 20:52

martins83 , zakaz pisania. Proszę zgłoś się do mnie kiedy zrozumiesz co robiłeś źle, a rozważę jego zdjęcie.