F1 czy bedzie sklasyfikowany?

Mam do was takie pytanie dotyczy on zakładów bukmacherskich na czym polega ta klasyfikacja w F1 czy bedzie sklasyfikowany wczesniej myslalem że ci co do 3rundy sie dostana to wtedy kupon mi sie liczy a jak ostatnio ogladałem GP Hiszpani to jak sie okazało póżniej to np.Hamilton sie sklasyfikował choć był 14.

A przypadkiem klasyfikowanie nie są wszyscy kierowcy którzy ukończą wyścig?

No własnie nie wiem i nie sadze bo sie nie dostaił do 3rundy klasyfikacyjnej może niech sie wypowie osoba która obstawia f1 z góry dzieki.

Kwalifikacje mówią tylko jakie miejsce kierowca będzie zajmował na starcie niedzielnego wyścigu. W zakładach pewnie obstawia się, na której pozycji skończą wyścig.

PS. Kwalifikacja != klasyfikacja.

Ej ja wiem na czym polegaja klasyfikacje chce poprostu wiedziec które z obstawionych typów sie liczy jako sklasyfikowany ??Jest taki zakład w STS-ach "czy bedzie sklasyfikowany " no i tam sie obstawia 1 jako sklasyfikowany 2 jako nie sklasyfikowany wczesniej sie nie dziwiłem jak wypadli po za 10 teraz np. w ostatnich klasyfikacjach hamilton zajoł pozycje 14 i został uznany jako klasyfikowany.Wiec jak to jest z tymi klasyfikacjami czy jak ktos zaliczy drugi czas to jest uznany jako klasyfikowany czy też nie ??

To sie liczy w wyscigu, a nie w kwalifikacjach. Sklasyfikowany w wyścigu znaczy ze dojechał do mety.

i to jest właśnie błąd o którym wspomniał kinemator , w kwalifikacjach, nie klasyfikacjach.

Raz jeszcze piszę, po wyścigu dany zawodnik może być albo wykluczony, albo DNF - nie ukończył wyścigu, albo mógł go ukończyć, wówczas jest klasyfikowany na jakiejś pozycji, w zależności od tego na którym miejscu dojechał do mety.