Fable: The Lost Chapters

Wie ktoś jak ściągnąć Fable: The Lost Chapters? Miałam ją i grałam jednego dnia a drugiego chciałam włączyć i wszystko się normalnie ładowało a potem jak wcześniej było napisane: kliknij lewy przycisk myszy aby rozpocząć grę. Wcisnęłam i gierka się wyłączyła… Próbowałam już wiele razy ale zawsze dzieje się to samo… POMOCY! !!

Przecież masz do niej oryginalną płytę.

Może wystarczy przeinstalować grę.

Czyli masz ją zainstalowaną na dysku :?: ale nie chce Ci się uruchomić :?: Proszę pisz jaśniej :!: Spróbuj uruchomić tę grę na koncie gościa. :lol:

instalowałam ją już chyba 10 razy . To bez sensu.

A czy spróbowałaś grać z konta gościa :?: Miałem taki przypadek , jak był u mnie na wakacjach bratanek-i mieszał mi w komputerze, to ustawiłem konto gościa,na moim hasło , i właśnie ta gra potem działała tylko na koncie gościa-na moim nie chciała,pojawiał się jakiś komunikat.Przez to nigdy tej gry nie ukończyłem-nie chciało mi się w nią grać. :lol:

Nie próbowałam grać na koncie goscia.

Jak usuwam savy albo wywalam na pulpit to gierka chodzi ale trzeba znowu zaczynać od nowa :confused:

Dodane 13.04.2009 (Pn) 15:43

przed chwilą próbowałam gry na koncie gościa. i nic . Cały czas to samo… :frowning: