Facebook a serwis wykop

Witam, Takie pytanie: Czy logując się przez facebooka na serwis wykop.pl, moi znajomi z facebooka będą widzieć komentarze które zamieszczam na wykopie?

Nie powinni.

A wstydzisz się swojej aktywności na wykopie? Zwykła kolejność spraw.

Dzięki, tak się zastanawiam, po co w ogóle są opcje opcje na portalach, vortalach -  “zaloguj przez facebooka”?

Co mi to daje, że zaloguję przez fejsa, jaką korzyść będę z tego miał?

 

 

Czy się wstydzę aktywności na wykopie? - Pewnie tak, dlatego pytam, 0 prywatności, wszystko przez facebooka trzeba robić :confused:

Wykop to jednak kontrowersyjny portal, ale ja jestem zalogowany na paru stronach przez FB i nic mi nie udostępniają na tablicy

No tak, ale co z tego jest? bo dalej nie rozumiem.

 

Jedyną korzyść ma chyba FB, bo zbiera informacje na jakich portalach mamy konta.

 

W każdym razie ja nie widzę w tym sensu, kiedyś tego nie było w internetach, (przed +/- 2010), ppe, gryonline, filmweb, wykop itd. masakra jakaś :confused:

Sens jest. Przykładowo, Dobreprogramy są też na FB. Można i tam korzystać z puli i populi… https://www.facebook.com/dobreprogramy

Inne portale też tam się meldują, np najnowsze informacje tvn24. To po to, żeby z FB nie wychodzić, czyli rozrywka, strzępienie tematów z kimś, przydatne treści z neta i te całkiem durne.

Zacznij nie wychodzić z faceboka, popróbuj takiego życia, może się uzależnisz…

hehe, myślę o usunięciu FB, nie mam nawet 100 znajomych :frowning:

 

Biorąc pod uwagę rekordzistkę w swoich znajomych (nie znam jej), zna wszystkich, 2000+ to liczba jej najomych

Nie mam w ogóle z taką liczbą szansy dostać 80 lajków dla zdjęcia które wstawiam, “i z czym do ludzi startować :D”, hehe wpadam chyba w kompleksy przez korzystanie FB :frowning:

Ta opcja pomaga gdy nie chce Ci się rejestrować :wink: Klik i masz konto