Facebook API

Witam mam problem z Facebook api nie mogę pobrać danych z facebook pewnie popełniłem jakis prosty błąd ale nie wiem co i jak może ktoś będzie wiedział o co chodzi.

Kod buttona:

[/code]


Reszta:

[code]include(“src/facebook.php”); $facebook = new Facebook(array( ‘appId’ => ‘xxx’, // application id ‘secret’ => ‘xxx’, // secret ‘cookie’ => true, )); $session = $facebook->getSession(); echo $session; $me = null; if ($session) { try { $uid = $facebook->getUser(); $me = $facebook->api(’/me’); //$_SESSION[‘zalogowany’] = true; } catch (FacebookApiException $e) { error_log($e); } } echo ‘->’; echo $me[name];

a potrzebuję jeszcze wyciągnąć adresu emailowego z facebooka czy ktoś wie jak poprawić ten kod?

Masz własne application ID i secret key i używasz ich, tak? Sprawdź error log, do którego trafiają wyjątki z kawałka kodu z try/catch. Dowiedz się które konkretnie wywołanie zawodzi, bo ciężko bez informacji o tym co nie zadziałało, powiedzieć jak to naprawić.

Jak by się komuś przydało to trzeba poprawić trochę plik facebook.php trzeba dodać linijkę:

‘req_perms’ => ‘email’,