Facebook blokuje linki do strony

(Pele Sk) #1

Hej wszystkim! Szukałem odpowiedniego działu ale takiego, który by idealnie pasował do mojego problemu nie znalazłem, więc pomyślałem, że tutaj będzie najbardziej odpowiednio umieścić mój post.

Jestem administratorem strony, obecnie małego forum (tematyka Iluzja, Cardistry), skupia 400-500 użytkowników, w wątkach przewija się raczej jeden i ten sam temat. Nie ma tam żadnego spamu, treści nieodpowiednich czy w jakikolwiek sposób zagrażający komuś. Ale od samego początku, domena, pod którą zarejestrowałem stronę jest zablokowana na Facebooku. Nie mogę wysłać linku ani na czacie, ani w poście ani nigdzie! Otrzymuję tylko taki komunikat:

Próbowałem raportować to przez odpowiednie formularze, ale dostaję z automatu tylko wiadomość zwrotną, że dla pomoc dla takich problemów nie jest obecnie prowadzona indywidualnie, ale dziękują mi za zgłoszenie. No i na tym się kończy.

Wie ktoś, gdzie mogę pisać/dzwonić żeby coś z tym zrobić? Niedługo, zamierzamy bardzo poszerzyć działalność, z forum przemienić się w duży portal, zacząć się reklamować, zbierać użytkowników. Ale z takimi ograniczeniami jest to bardzo utrudnione.

(rumot59) #2

Podaj gdzie założyłeś forum ,strona portalu.

(Pele Sk) #3

unixstorm.org a domena w az.pl

ale będzie niedługo przeniesione na ovh