Facebook - brak informacji o czasie ostatniej aktywności

Cześć wszystkim,
wchodząc na Facebooka zauważyłem pewną dziwną rzecz na liście czatowej:

Przy jednym z kontaktów, w miejscu gdzie powinien widnieć czas, jaki upłynął od ostatniego logowania tej osoby, nic się nie wyświetla. Sprawdziłem na kilku innych urządzeniach(zarówno strona Facebooka, jak i aplikacja fb oraz messenger) i wszędzie jest tak samo.

Wiem, że można wyłączyć czat, ale wtedy w momencie używania Facebooka bądź Messengera wyświetla się zawsze ‘1 min’.
Czy wie ktoś jak uzyskać efekt taki jak na zdjęciu?

Z góry dzięki :wink:

Nie jestem pewny, ale z tego co zauważyłem, taka sytuacja występuje, gdy ktoś nie loguje się na FB powyżej 24h.

Niekoniecznie tylko przy wyłączonym czacie. Taka sytuacja występuje też, gdy ktoś doda Cię do grona odbiorców ograniczonych. Gdy Ty kogoś dodasz do takiej listy, to powinien zniknąć z Twojego czatu i musisz go sobie wyszukać na liście znajomych.

1 polubienie

Messenger dostał opcję ukrywania ostatniej widoczności/aktywności, pisania itp, więc może ktoś tego po prostu używa?

Zrzut ekranu z 2018-01-06 03-04-47

Co? :hushed: Rety, gdzie to się ustawia? W przeglądarce też można to ustawić?

Pojęcia nie mam… ale skoro jest w messenger, powinno być w każdej jego odmianie. Ja przeglądarkowego nie używam, więc ciężko mi powiedzieć.

Za pewne tego FB Lite też, nie? A co jeśli ktoś ma wyłączony czas a ma cały czas włączonego np na telefonie ale nic nie robi. Też będzie cały czas wyświetlać się 1 min? o_O
Do tej pory myślałem, że własnie wtedy jest puste pole :confused:

Czesc, Nie wiem dlaczego nie moglam przeslac do Ciebie wiadomosci prywatnej. Jak masz opcję messenger. W moim nie ma takich opcji. Twój.screen znaczaco odbiega również.od.tego co ja.mam w.swoim.messenger. z.gory dzieki za.info