Facebook - Brak miniatury linku prowadzącego do domeny info

(PLI52KA) #1

Witam wszystkich Forumowiczów.

Nic tak zapewne nie uczy jak praktyka. Tak więc postanowiłem stworzyć swoją przykładową stronę, ucząc się przy okazji PHP,SQL. Co nieco robiłem też na Facebooku-u. Zrobiłem stronę profilową na facebook-u i tam napotkałem problem. Chciałem na tablicy dodawać linku do aktualności mojej strony. Wszystko psuje się gdy kliknę Udostępnij. Miniaturka oraz opis strony (ten z Description strony) po prostu znikają. Widnieje tylko sam link. Próbując szukać problemu znalazłem, że tak występuje przy każdej stronie będącej w domenie info. (Błąd ze strony Facebook-a, nie wiem).

I tu moja prośba. czy istnieje i czy zna ktoś jakiś sposób by ta miniaturka z opisem była wyświetlana na tablicy?

... Można tą barierę obejść stosując przekierowanie, np. skracacz adresu goo.gl ale nie tędy droga.

(Paweljankrol) #2

Mam ten sam problem i nie tylko ja, wszystkie domeny z .info na całym świecie mają ten problem, pisane listy do fb ale zero odpowiedzi, z kazdego zakątku świata :frowning: nikt nie wiem o co kaman, czemyu fb nie naprawi tego błędu.

pzdr