Facebook - Czy fanpage Rockstar Games mnie zablokował?

Rozmawiałem ze znajomymi na Facebooku, w pewnym momencie powiedziałem, że oficjalny fanpage Rockstar Games jest tylko na Twitterze. Potem znajomy zareagował linkiem do ich strony na Facebooku. Co dziwne, przekierowało mnie do Chrome zamiast aplikacji Facebook na Androidzie i wyskoczył mi komunikat, że strona nie może być wyświetlona. Nie mogę tego zobaczyć na komputerze ponieważ nie mam w tej chwili do niego dostępu. Potem znajomy wysłał mi zrzut ekranu tej strony, i zadałem sobie pytanie co się dzieje. Dlaczego Rockstar Games mi się nie chce wyświetlić. Czy to możliwe, że fanpage Rockstar Games na Facebooku mógł mnie zablokować? 

Wróć jak będziesz miał dostęp do komputera i sprawdzisz czy problem występuje, a na przyszłość nie zakładaj tematu zanim nie zweryfikujesz podstawowych rozwiązań.

Sprawdziłem i jest nadal dostępny na facebooku - więc tak jak pisał rgabrysiek sprawdź w domu na kompie 

Wszedłem na komputer mamy kilka godzin po napisaniu tego wątku i sprawdziłem. Tak. Pisze, że nie mam dostępu, uprawnień do tej strony czy coś w tym stylu, nie pamiętam