Facebook,dlaczego wiadomości do nieznajomych widnieją jako "wysłano"

Proszę o wyjaśnienie bo nie ogarniam nowego FB.Na grupie na Facebooku znalazłem ogłoszenia z rzeczami które bardzo mnie interesują.Napisałem do dwóch osób,wiem,że wiadomości od nieznajomych trafiają do ukrytego folderu,więc cierpliwie czekałem.Wczoraj sprawdzam te wiadomości i widnieje adnotacja “wysłano” a dlaczego nie jest napisane dostarczono? taki komunikat mam jak wysyłam do znajomych,ale i jak kiedyś pisałem do nieznajomego to miałem komunikat dostarczono a po jakimś czasie jak mi odpisał to przy wiadomości było jego zdjęcie-czyli wszystko prawidłowo.
Z góry dziękuję za wyjaśnienie.

Osoba ta odbiera wiadomość w katalogu “Inne” i może ją przeczytać bez akceptacji/potwierdzania odbioru. Dopiero jak zaakceptuje kontakt z tobą i potwierdzi tym samym przeczytanie wiadomości, status zmieni się u Ciebie na “przeczytano/dostarczono”.

1 polubienie

Czy to pewne? bo trudno mi uwierzyć,że mi nie odpisali,skoro oba ogłoszenia pojawiały się ponownie na grupie-już po tym jak do nich pisałem.

Jak najbardziej.
Może Twoja odpowiedź na ogłoszenie lub oferta nie jest dla nich satysfakcjonująca lub wystarczająca.

1 polubienie

A co jak on pyta czy już sprzedali wszytko w 30 sekund, olali jako naciągacza na darmowe ajfony bez folii?

1 polubienie