Facebook dostęp do galerii znajomego

Wiem, że może będzie to dziwne pytanie, ale zauważyłam, że u znajomego wyświetlają mi się tylko jego zdjęcia ustawione jako “publiczne”, czyli zdjęcia profilowe i zdjęcia, na których jest oznaczony i w widoku profilu nie pojawiają mi się te miniaturki zdjęć u góry (znajomy ma nadal tablicę, nie oś czasu). No i tutaj zaczynam się zastanawiać, czy ów znajomy ograniczył mi dostęp, czy też może po prostu pousuwał inne albumy i zdjęcia profilowe, o których wiem, że wcześniej były zablokowane dla nieznajomych, a teraz ustawione są na “publiczny”. A zastanawiam się nad tym, ponieważ w opisie funkcji dzielenia listy znajomych na bliskich, dalszych i ograniczenie dostępu na facebooku, w tym ostatnim jest napisane, że dla osoby, która dostanie się na taką listę będą dostępne informacje TYLKO publiczne, a komentarze tego znajomego nadal widzę, nawet u osób, które nie są naszymi wspólnymi znajomymi. Z kolei w informacjach o dalszych znajomych napisane jest tylko tyle, że informacje o nich będą się rzadziej pokazywać w aktualnościach, nie ma nic wspomniane o mniejszym dostępie. Przy okazji zaznaczę, że nie jesteśmy w żadnym konflikcie, żeby ten ograniczał mi od razu dostęp, tak sądzę, po prostu mnie to zaintrygowało. Czy w przypadku np. listy dalszych znajomych, do których prędzej mógł mnie zakwalifikować, można kombinować, co dalsi znajomi mogą oglądać, a czego nie? Nie wiem, czy nie namotałam, ale podsumowując chciałabym o jakąś podpowiedź, czy możliwe jest, że znajomy pogrupował swoich znajomych i dalsi, w tym załóżmy ja, nie widzą reszty albumów, czy jednak przy tych listach nie ma takich opcji i możliwe, że znajomy po prostu pousuwał albumy?

wystarczy ze nie jesteś w grupie “twoi bliscy znajomi” u niego :wink: