Facebook - dziennik aktywności

Cześć, od pewnego czasu mam problem z aktywnościami na facebooku. W dzienniku aktywności pokazują mi sie rzeczy, którzych ja nie zrobiłam - przede wszystkim polubienia komentarzy.

Wylogowałam się już ze wszystkich urządzeń, zmieniłam hasło, mam uwierzytelnienie kilkuskładnikowe cały czas(bez smsa sie nikt nie zaloguje), sprawdziłam opcję bezpieczeństwa na facebook i nic, problem dalej się pojawia. Nie mam już pomysłu co zrobić. Zgłosiłabym te polubienia do administracji ale w dzienniku niestety nie ma takiej opcji. Załączam screena, może ktoś sie spotkał z taką sytuacją.

Spróbuj odebrać aplikacjom webowym facebook typu np. gry uprawnienia do ich używania.

PC w domu przeskanuj Esetem Online Free i Malwarebytes.

Nie loguje się na facebooka na PC, używam tylko na telefonie(iOS). Gry i aplikacje usunęłam - te, które widniały w ustawieniach na facebooku jako te, które z niego korzystają.

Dzisiaj pojawiły się w dzienniku nawet informacje, że odpowiedziałam komuś na komentarz. Niestety nie da się w niego wejść. Różnica pomiędzy polubieniami i komentarzami moimi, a tymi „nie moimi” jest wlasnie taka, że nie mozna sprawdzic co polubilam i co skomentowalam, a w przypadku tego co zrobie osobiscie da sie wszystko sprawdzić.