Facebook fanbox w joomla

Potrzebuje pomocy w stworzeniu wysuwanego fanboxa facebooka na stronkę stworzoną w joomla:

http://nkl.ue.katowice.pl/

Jest ktoś w stanie pomóc?

http://goo.gl/QTj9k

ten moduł powinien spełnić twoje oczekiwania

Dzięki. Z tym, że ja kompletnie nie wiem jak to zainstalować (?) i umieścić na stronie więc jakbyś był tak dobry i napisał mi krok po kroku to będę niezmiernie wdzięczny.

Pozdrawiam

Błagam… http://www.joomla-monster.pl/faq/jak-za … -do-joomla

Z tym że w joomla 1.5.14 nie mam opcji Rozszerzenia -> Instalator.

To znajdź na ftp folder modules albo plugins(nie wiem jak tam w joomli jest) i tam wrzuć pliki pluginu.

Nie mam dostępu do ftp… Można łatwo zmienić joomle na wyższą wersję żeby to było?

Nie masz dostępy do ftp? Czy to nie jest przypadkiem ‘strona bez programowania’? Kiedyś coś oferowało coś takiego na extreme-fusion - tam też nie można było instalować wtedy modułów. Jeśli się mylę to zaaktualizuj cms do najnowszej wersji może wtedy będziesz mogł zainstalować moduł z poziomu panelu admina.

Nie mam pojęcia bo dostałem tą stronę w spadku niedawno i nie bardzo jeszcze ogarniam. Stąd może moje głupie (dla Ciebie nie dla mnie) pytania :wink: Nie wiem nawet jak to zaktualizować.

A to screen jak wyglada mój panel:

csssdfsd.th.png

http://img208.imageshack.us/img208/3792/csssdfsd.png

Ciężko co kolwiek stwierdzić na podstawie tego screenu bo jak pisałem wcześniej nigdy nie używałem joomli. Podaj lepiej adres strony.

http://nkl.ue.katowice.pl/

Jeśli nie masz dostępu do ftp to chyba coś jest nie tak skoro to twoja strona. Poszperaj tutaj http://www.pomoc.joomla.pl/ bo ja nie jestem w stanie niestety pomóc. Może ktoś inny jeszcze coś napisze. I na przyszłość korzystaj więcej z google :slight_smile:

Dzięki wielkie. Postaram się coś poszperać tylko jestem trochę zielony. Pozdrawiam

Nie masz uprawnień administratora strony - pewnie możesz tylko dodawać artykuły - w takim wypadku nie zainstalujesz nic, nie masz uprawnień do modyfikowania modułów, ustawień komponentów

jeżeli dostałeś stronę w spadku to podpytaj czy inne hasła ktoś ma do panelu administracyjnego, dostęp do ftp też by się przydał