Facebook kiedy mnie odblokują?

Cześć czy ktoś spotkał się z blokadą konta na facebooku ? u mnie wygląda to tak w niedzielę otrzymałem komunikat po zalogowaniu,że moje konto zostało zablokowane na 2 dni ponieważ wysyłałem zaproszenia do osób które mnie nie znają,ok wysyłałem ale nie był to spam tylko wysyłałem grzeczne pytania czy zechca dołączyć do turnieju dla graczy.Dzisiaj o 13 mija 48 godzin od chwili zablokowania czyli 2 dni a nadal nie mogę wysyłać wiadomości nawet do znajomych.Czy kara minie dopiero wieczorem czy może system zapomniał odblokować ? i  czy można gdzieś sprawdzić ile czasu zostało do konca blokady ? wielkie dzięki za odpowiedzi

Spam to spam - sprawdź jutro.

Wysyłałeś spam więc teraz odpokutowujesz

 

Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Część użytkowników doświadcza spamu w komunikatorach (np. ICQ czy Gadu-Gadu), a także w SMS. [1] Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.

 

Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

 

1.Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.

2.Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.

3.Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.

 

W sprawach prywatnych korzystaj z PW - nie rób niepotrzebnego zamieszania  w temacie.

rgabrysiak

kurcze ja myślałem,że jak wyślę jedno zaproszenie lub wiadomość to nie będzie spam :frowning: jestem załamany bo to moje podstawowe konto i nawet nie moge odpisać do dziewczyny a jak założe nowe konto i do niej napisze to pomyśli,że coś kombinuję skoro mam dwa konta :frowning:

Pewnie będę staromodny i w ogóle nie z tej planety, ale istnieją inne formy komunikacji od Facebooka.

Do Autora, nie masz telefonu? Dziewczyna nie ma?

 

"Blokada nałożona na Twoje konto może potrwać od kilku godzin do kilku dni, w zależności od sytuacji. Niestety w żadnym wypadku nie możemy znieść tej blokady.

Gdy blokada skończy się, ogranicz lub przerwij określony rodzaj postępowania (np. wysyłaj każdego dnia mniej wiadomości, oznaczaj osoby jedynie na zdjęciach, na których rzeczywiście się one znajdują itp.). Niezastosowanie się do tych zaleceń może spowodować trwałe zablokowanie konta.

Więcej informacji o naszych zasadach znajdziesz w dokumencie Standardy społeczności." - info: https://www.facebook.com/help/174623239336651/

PS: chcesz szybciej się dowiedzieć co i jak ? Napisz do facebooka :slight_smile:

A mi się wydaje mi się, że ten Facebook działa na Ciebie uzależniająco jak narkotyk. ps. “Dziewczyna z Komputera” :smiley:

Nio  właśnie, są tam tamy, sygnały dymne, gołębie pocztowe   :wink:

 

Nawarzyłeś piwa, to go wypij, a powodów do załamania w dorosłym życiu znajdzie się o wiele więcej   :slight_smile:

Wg regulaminu na facebook-u można mieć 2 konta. Prawdziwe i fikcyjne, więc możesz mieć dwa…

 

Można zapraszać do znajomych (ale nie do wszystkich, czasmi NIE pokazuje się info. z pytaniem czy na pewno znasz osobę (…), a czasami pokazuje…, być może niektórzy w ustawieniach sobie tak sobię zrobią w  profilu, że nie chce zaproszeń od nieznajomych.

Czyli dwóch fikcyjnych kont na Facebook-u nie można mieć :frowning: :frowning:

Teoretycznie można założyć więcej kont (masz zmienne IP?), to nie problem…Ale jak będziesz się logował na te konta z tego samego IP to mogą Cię zablokować (ale niekoniecznie tak musi być), oni nie sprawdzają “milion stron” bo na fb.com jest mnóstwo FAKE i innego badziewia lub osób poniżej 13-roku życia(wg regulaminu od 13 lat - można mieć konto) :wink: Więc nie bój żaby ani ropuchy żadnej :slight_smile:

Mam obecnie chyba 3 lewe konta i jakoś konsekwencji logowania się z jednego IP nie odczuwam.

A do czego Ci lewe konta? Też rozszyłaś SPAM?

 

Do gier Facebookowych mam 3 konta.Trochę mam za dużo lat i zero znajomych na FB  żeby wysyłać spam

 

Ale do gier się przydaje :slight_smile:

Wiecie do czego facebook jeszcze służy? heh

Do “zarabiania” np. są strony ktoś oferuje programami z crackami, umieszcza przez skrócone ref-linki, które za wizyte płacą… Coś w tym stylu… Ewentualnie podpucha i przekierowuje do “własnych stron” gdzie są reklamy i za wizyty płacą…

Prosze usunąć post, jeśli łamie to regulamin. Z góry przepraszam.

 

 

Niech zgadnę :arrow: medium  dla Pokemonów :wink:

fiesta - Niektórzy jeszcze “lubieją” popatrzeć na fotki pięknych kobiet, chociaż szczerze mówiąc to nie ma na co… Prawdę mówią nie podobają mi się Polki lub Angielki  “zwłaszcza te fejsbukowe laski” tylko z innego kraju (w sumie mógłbym powiedzieć dlaczego) ale to nie miejsce na tego typu dyskusje.