Facebook Marketplace ogłoszenie nieruchomości

Witam.
Nie wiem czy dobry dział więć jeśli nie to proszę o przeniesienie.

Mam problem z dodaniem i edycją ogłoszenia w Facebook Marketplace a dokładnie sprzedaży mieszkania w dziale Nieruchomości.

Ogłoszenie w tym dziale mogę dodać i edytować tylko przez telefon . Jak dodaję leb edytuję przez komputer to przycisk Aktualizuj jest nieaktywny. Jak zmieniam na Wynajem to można zmieniać dane i przycisk jest aktywny . Przy sprzedaży pojawia się tylko odnośnik do zasad sprzedaży ale ogłoszenie nieruchomości nie łamie żadnej zasady bo tam chodzi o zwierzęta , alkohol, narkotyki i inne takie.

Swoją drogą obsługa Marketplace jest najbardziej nieintuicyjną sprawą ever to jakiś śmietnik pomysłów :confused:

Pewnie masz jakieś pole niewypełnione. Patrząc, że masz słowo Tytuł to może być dla Ciebie hint

no własnie nie. po lewej mam tylko możliwość dodania zdjęć i koniec (no i ten link do zasad). nie ma nic więcej. po prawej mam podgląd ogłoszenia ale tam nie da się nic zmieniać.

Coś mają popsute w formularzu, albo dla Polski nie mają opcji sprzedaży.
Możesz wejść w wynajem i wtedy edytować to cie przepuści dalej.

Najlepiej wejdź w wynajem wypełnij zapisz jako draft i z komórki zedytuj na sprzedaż jeżeli mówisz, że się da (chociaż na screenie też masz wynajem bo jest za miesiąc)

Opcjonalnie hakcuj w devtools jak to słaba blokada atrybutem „readonly” lub „disabled”.

ale nie ma gwarancji, że po aktywacji przycisk dalej nie będzie zablokowany np. brak event listenerów JS podpiętych pod element html.