Facebook mi nie działa ! Bardzo proszę o pomoc :(

Witam , od pewnego czasu nie mogę otworzyć facebook’a . Mogę go tylko używac w formie mobilnej na komputerze , taka jak jest na telefonach , a komunikat wyskakuje mi taki .

 

 

Nie udało się nawiązać połączenia

We wszystkich przeglądarkach trzeba dokładnie usunąć ciasteczka. Do dokładnego usuwania ciasteczek, pod konkretne znane przeglądarki, wybierz, pobierz i uruchom te niecałe 100 KB narzędzia: http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dprogramy%2Bnirsoft&rurl=translate.google.co.uk&sl=en&u=http://www.nirsoft.net/utils/index.html&usg=ALkJrhi9L1hVYVpDX0S5fqsoDGHayEa-5w#browser_tools

już to robiłem i nie pomogło :frowning: :frowning:

Czyszczenie ciasteczek ccleanerem, to nie jest czyszczenie wszystkich ciasteczek. ie ma ukryty folder Temporary Internet Files, trzeba otworzyć folder i zawartość zaznaczyć i usunąć. Można tam wejść z opcji internetowych. Firefox też zachowuje jakie kilkaset ciasteczek mimo “czyszczenia” ccleanerem. Dlatego podałem linka do małych odpowiednich programów.

A mógłbys mi tak krok po kroku powiedziec jak to zrobi ?? nie jestem dobry w te klocki :slight_smile: , gdzieś czytałem o jakichs LOGACH też  , ale nie wiem co lepsze …

Na przykładzie ie8, podobnie jest w ie10: http://prntscr.com/27iqm8 W folderze klikasz na widok, zaznacz wszystko i na menu plik i na usuń. Jeszcze programikiem do usuwania ciasteczek firefoxa: http://prntscr.com/27itol Wybierz wszystko. Usuń wszystko. Język polski też pobierasz wypakowujesz zipa i zawartość spolszczenia wklejasz do wypakowanego folderu programu. Korzystasz. Gdy w nirsoft klikniesz na potrzebny program, na dole stronki wybierasz i pobierasz spolszczenie, a ciut wyżej sam program. Chrome nie pokaże, bo nie mam, ale programik do chrome, znajdzie Ci.

Pisze że nie można usunąć bo musi byc wyłączony firefox  , al mam go wyłączonego …

Czkaj. Wyłączyłeś firefoxsa i nadal jest czynny proces?

Kliknij prawym przyciskiem myszy w wolne miejsce na pasku i wybierz menadżer zadań. Wyłącz normalnie firefoksa i patrz w zakładce procesy, czy jakiś proces firefoxa nadal działa. Nie powinien. Gdy tak będzie, to dokładnie odinstaluj firefoxa revo uninstallerem portable http://portable.info.pl/revo-uninstaller-portable/ . przeczyść ccleanerem i zainstaluj ponownie firefoxa, ale w pierwszym oknie instalatora masz odznaczyć usługę utrzymania. Zapisz wcześniej zakładki. Kliknij zakładki, na dole będzie zakładki nieposortowane, a w okienku kliknij w importowanie i kopie zapasowe, potem w eksportuj do html i zapisz w twoich dokumentach.