Facebook nie chce się załadować - POMOCY!

Problem polega na tym że każda strona chodzi tak jak powinna, jedynie facebook nie działa. Jest biale tło a strona ładuje się i załadować nie może. Jak wyczyszcze ciasteczka w przeglądarce to mogę wejśc na facebooka jednak gdy odświeże lub wejde w coś na facebooku to już nie działa i wchodząc ponownie na niego jest to samo co z poczatku ( białe tło i ładowanie w nieskończoność). Potrafi mi ktoś pomóc? Byłbym wdzięczny:)

czeslaw1232 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Hmmm … A czy masz dobrą datę i godzinę w komputerze ?

tak jest normalnie, 13 maj 2012 rok, 18:18 w tym momencie

Przeskanowałeś komputer, być może jakiś “horsik” sie wkradł … :?

Jak możesz daj PrtSc ; ]

tak skanowałem. mam avasta. czyściutko.

awaria jest dość poważniejsza bo mam to samo wirus, robak Bóg wie co blokuje możliwość otwarcia w przeglądarce facebooka.

Ping do serwera dochodzi,oraz w przeglądarce textowej facebook się otwiera tylko wiadomo bez javascriptów i obrazków. Jednak gdy dochodzi to otwarcia w przeglądarkach typu firefox,opera,chrome i inne Facebook po prostu się nie wczytuje.

posiadam linuxa więc wykluczyłem wszelkie robactwa i wirusy no ale dla pewności użyłem rootkit huntera i scanera wirusów, nic nie wykryły oba programy. Kiedy całkowicie usunę i zainstaluje ponownie np firefoxa facebook na chwilkę się otworzy by po chwili zawiesić się na amen, reinstalowałem większość programów, aplikacji związanych z internetem nic to nie dało. Na różnych forach spotkałem ten przypadek i jednym pomogła na xpeku instalacja service packa 3 tak więc Czesław jak masz xp spróbuj tego :D. Zastanawiam się gdzie może leżeć problem i nie mam bladego pojęcia kazdy wie jak ciężko o wirusa na linuxa więc zastanawiam się czy to czasem nie wina dostawcy mojego internetu jeśli ktoś ma jakieś pomysły jak rozwiązać problem na linuxie proszę o pomoc

a więc zrobiłem dwie rzeczy i jedna z nich pomogła;p rzeczywiście zainstalowałem service pack 3;)

a spróbuj zrobić coś takiego … usun historie wraz z ciasteczkami przeglądarki i przez chwile facebook ci będzie działał więc zaloguj się i wejdz w ustawienia konta–> bezpieczeństwo po lewo tam wybierz i kliknij edytuj na bezpieczne przeglądanie i tam zaznacz tą opcję co tam będzie. Tylko musi ci się udać żeby to się załadowało jak zapiszesz, mi za którymś razem udało się ;p i w adresie strony powinno być nie http tylko https ;p spróbuj tak zrobić :wink: i dzięki za pomoc tym service pack-iem ;)))