Facebook - nie działa wtyczka udostępniająca link do youtube

Witam. Zniknęły mi wszystkie posty powiązane z Youtube. Nie mogę też nic udostępnić z tej strony. Nie jest to wielki “ból”, ale może wie ktoś, dlaczego tak się stało? Dziękuję z góry za podpowiedzi.

2 polubienia

Jak blokowałeś pop-up “Zaloguj się do YouTube” - to byle jakim filtrem marnej jakości można zepsuć pop-up otwierany spod przycisku “udostępnij”. Wystarczy wywalić marny filtr i zamknąć ręcznie problematyczny pop-up (potem wyłącz Cookie AutoDelete dla YouTube).

Jak zależy ci na działającym autoodtwarzaniu filmów (bez dziwnej pauzy po ~6 sekundach i cofnięciu do początku) to pop-upa lepiej nie blokować/ukrywać, bo co chwilę niby występuje problem że lazyload padł na stronie głównej lub sekcji komentarzy.


Co do zniknięcia starych postów z twojej “tablicy”, to może usunęła je sztuczna inteligencja po tym jak niby wycofano ludzkich moderatorów.

1 polubienie

Właśnie nic nie blokowalem. Dodam jeszcze, że wczoraj było wszystko ok, dopiero dzisiaj pojawił się ten problem.

1 polubienie

To jeszcze kwestia czy to problem tylko na telefonie, że zniknęła w aplikacji YouTube funkcja udostępnij lub Facebook nie otwiera się.

  • Niby możesz spróbować wyczyścić dla aplikacji YouTube całą pamięć podręczną i zobaczyć czy wróci opcja udostępnij.

  • Jak zawiesza się na etapie otwarcia aplikacji Facebook, to może jest aktualizacja FB lub też pomoże opcja usunięcia całej pamięci podręcznej i ponowne zalogowanie na konto FB (o ile pamiętasz dane logowania i nie utraciłeś dostępu do aktywnego F2A).

1 polubienie

Właśnie opublikowałem post z Youtube korzystając z telefonu. Nie wiem jak będzie z komputera. Niebawem to sprawdzę. Stare posty nie wróciły.

1 polubienie

Sprawdź czy masz dodatek na blokadę reklam w przeglądarce lub aplikacje na komputer a w nim czy masz listę “Fanboy’s Social” lub “Fanboy’s Annoyance”.

Lista służy do usuwania przycisków udostępniania, więc w pop-upie na PC może być widoczna tylko opcja:

  • skopiowania linka

  • wysłania e-mailem

Jak przyciski są widoczne to może lista “Faboy’s Social” / “Fanboy Annoyance” może blokować otwieranie nowej karty lub wyskakującego okienka (pop-up).


Co do komunikatu na FB w wersji komputerowej:

:warning: :red_square: Aplikacja nieskonfigurowana: Ta aplikacja jest jeszcze w trybie deweloperskim i nie masz do niej dostępu. Zaloguj się na koncie zarejestrowanego użytkownika testowego lub poproś administratora aplikacji o uprawnienia.

To wygląda na jakiś błąd między Google a Facebookiem, na jaki masz prawie zerowy wpływ.


Co do utraconych postów, to nie mam pomysłu jak zweryfikować czy to awaria serwera FB / włamanie na konto z wandalizmem / błąd sztucznej inteligencji z moderowaniem postów ani gdzie niby mogą być a ty ich “nie widzisz”.

1 polubienie

Taki właśnie miałem komunikat na FB. Na konto chyba nikt się nie włamał. Chyba. Wszystko jest ok, tylko te posty z Youtube wyparowały. Ok, dziękuję za wszystkie sugestie. Poczekam i może wszystko wróci do normy.

1 polubienie

Pewnie za mocno zintegrowali posty z tą testowaną aplikacją, można by sprawdzić czy jak jakaś gra wylatuje z platformy “Facebook Games” to znikają też przez nią opublikowane posty.

1 polubienie

dzień dobry :0) mam ten sam problem, nie mogę z lapka (na komórce działa ta funkcja) udostępnić klipów z YT na fb, bo wyskakuje komunikat, jak wybieram “udostępnij”:
“Aplikacja nieskonfigurowana: Ta aplikacja jest jeszcze w trybie deweloperskim i nie masz do niej dostępu. Zaloguj się na koncie zarejestrowanego użytkownika testowego lub poproś administratora aplikacji o uprawnienia.”
Oczywiście wszystkie udostępnienia z yt na mojej tablicy “zniknęły” a także udostępnienia na grupkach muzycznych są “puste” - “Zawartość nie jest teraz dostępna” Wczoraj wszystko działo a dziś taki ZONK xddd podejrzewam, że takie cuda zadziały się dziś rano.
Ktoś miał kiedyś taką sytuacją ??? bardzo proszę pomóżcie :heart:

1 polubienie

U mnie nadal to samo. Na koncie żony, również. Napisałem kilka wiadomości do obsługi technicznej Facebooka, ale oni nie odpowiadają…

1 polubienie

też zgłosiłam problem, kilka osób ma tak samo… dla mnie osobiście to bardzo przykra sytuacja, zatem czekamy… mam nadzieję, że wszystko “wróci”… serdecznie pozdrawiam :innocent:

1 polubienie

Też czekam. Może te posty wrócą… Nieco irytujące jest to, że nikt od Facebooka nie odpowiada. Kiedyś miałem mały problem i wówczas też nikt nie pomógł. Zero odpowiedzi na zgłoszenie.

1 polubienie

Właśnie zauważyłam u siebie ten sam problem. To nie koniec świata, ale wkurzające, nie po to udostępniam ulubione piosenki, żeby znikały.

1 polubienie

No właśnie, nie koniec świata, ale irytujące. Dzisiaj sprawdziłem i nic się nie zmieniło, posty nie wróciły. Prawdopodobnie nic z tym nie zrobią.

U mnie też - od wczoraj nie działa udostępnianie postów z YouTube, bezpośrednio ze strony YT,
a z osi czasu na Facebooku zniknęła masa postów zawierających “wrzutki” z YT. Nie wszystkie, ale całkiem sporo i to na przestrzeni całej historii aktywności.
Na fonie działa mi udostępnianie, ale mam YT Vanced, więc nie wiem, jak byłoby na oryginalnym…
Fona mam na Androidzie, kompa na Windowsach - oba systemy co nieco dostoswane pod względem bezpieczeństwa, więc myślałem jeszcze, że to może być przyczyną,
ale dziś sprawdzałem na I-Phonie i “zniknięte” posty też się nie wyświetliły.
YT i Fb milczą w tej sprawie.
Cóż, będę monitorował ten wątek - może ktoś coś…

1 polubienie

u mnie w dalszym ciągu bez zmian :0/ a mam pytanie, dużo z YT udostępnialiście ??? może to jakiś limit został wyczerpany i stąd ta sytuacja ??? spokojnego wszystkim czekającym życzę :innocent:

1 polubienie

nie dużo, np. raz na 2 tygodnie albo rzadziej, mam znajomych, którzy dużo udostępniali i u nich problem nie występuje

WRÓCIŁO !!! ale co to się stało i czy przypadkiem znowu się nie powtórzy :thinking: spokojnego weekendu Wam życzę i dziękuję :innocent:

3 polubienia

U mnie również wszystko wróciło do normy. Co prawda obsługa techniczna milczy, ale cóż… zdążyłem przyzwyczaić się do tego. :upside_down_face: Życzę Wam wszystkiego dobrego!

1 polubienie

U mnie też wróciło :slight_smile: