Facebook, nie mogę usunąć ze 'znajomych'

Nie wiedziałem w jakim dziale dodać temat, więc w razie czego proszę o przeniesienie.

Przechodząc do rzeczy, na Facebooku nie mogę usunąć pewnej osoby ze ‘znajomych’. Dodałem ją bardzo, bardzo dawno temu i postanowiłem zrobić czystki na tych ‘prawdziwych znajomych’, jednak podczas próby wyskakuje komunikat:

Nie mogę też zablokować tej osoby… Jedynie anulowałem subskrypcję. Proszę o pomoc.

Wiesz nie lepiej napisać o pomoc do facebook-a? :slight_smile: Tutaj cudów niema i jak jest błąd w FB to nikt ci stąd nie pomoże :wink:

Z tego co mi wiadomo, wszelkie reklamacje przyjmuje rzecznik prasowy Facebooka :wink: oto jego link: http://www.facebook.com/zuck

a mówiąc już poważnie… Próbowałeś skorzystać z opcji “Zgłoś/zablokuj”? Polega ona na chwilowym zablokowaniu i odblokowaniu konkretnego profilu, może tak Ci się uda?

a skoro jesteśmy już temacie Fb, dzisiaj rano mówili na radiowej “Trójce” że większości Userów nie udało się zalogować do tego portalu, a problem jest “poważny” bo korzysta z niego 800mln osób. Mieliście jakieś problemy, bo ja nie.

Pozdrawiam :slight_smile:

Zuck jest właścicielem Facebook-a :wink: Rzecznikiem jest kto inny.

Autor tematu musi napisać ticket do supportu - tam mu pomogą.