Facebook - nie wyświetlają się komentarze

Witam

Nie wiem czy dobry dział na takie pytanie, jeśli nie proszę o przeniesienie. Problem mam taki jak w temacie, czyli nie wyświetlają mi się komentarze na facebooku od dzisiaj rana. Nie mam tam póki co konta, ale przeglądam różne fanpage i zawsze normalnie czytałem komentarze pod jakimś postem, a dziś nie mogę. Nie wiem czy może mieć na to jakiś wpływ czyszczenie kompa? Dziś rano czyściłem komputer CCleanerem, przed czyszczeniem było jeszcze ok, zaraz po czyszczeniu do końca nie wiem, ale potem już rano na pewno problem się pojawił. Widzę pierwsze 2komentarze, przy nich mogę rozwinąć komentarze odnoszące się do nich, ale jak jest np. 10innych i trzeba kliknąć “pokaż więcej komentarzy”, to już zero reakcji, tylko pojawia się ślimak i ładuje się, ładuje, ale nic się nie załaduje. Od czyszczenia zauważyłem, że cały czas na górze wyświetla się informacja fb, że “używamy plików cookie (…)” i tak dalej, jednak jeśli nawet zamknę to okno, to gdy potem wrócę na daną stronę, albo na inny fanpage, to znowu pojawia się to info, dawniej tego nie miałem.

Czy to jakiś problem u mnie na komputerze? Czy może to jakieś ogólne problemy facebookowe?

Będę wdzięczny za odpowiedź

Pozdrawiam