Facebook nie zapamiętuje cookies

Witam. Mam problem. Otóż wczoraj gdy chciałem sie zalogować na fb standardowo wyświetlił sie komunikat o akceptacji plików cookies, kliknąłem Akceptuj wszystkie i znów pojawił się ten sam komunikat, i tak w kółko. I tym sposobem nie moge sie zalogować na facebooka bo ciągle mam ten komunikat. Próbowałem logować się na innych przeglądarkach i też ten sam problem.

Nawet próbowałem zalogować się przez przeglądarkę w telefonie (nie aplikacje) i tam również ten sam problem. Co się mogło stać? Jak to naprawić? Dodam, że z innymi stronami nie mam takiego problemu. Załączam screen tego powiadomienia. Z góry dziękuje za pomoc.
facebook

Nie jesteś aby w trybie Incognito ?

Zainstaluj Polska Ciasteczkowa Zgoda, to go zamyka jak przeglądarka wspiera technologię ARIA dla niewidomych.

Z 3 miesiące temu widziałem nowy wariant bez tagów ARIA, ale zniknął z czyszczeniem cookies.
Jak chcesz to zapisz stronę logowania, spakuj do zip i wrzuć a zobaczę jak bezpiecznie klikać „akceptuje” w tej kaszankowej wersji pop-upa.

Jak ktoś ma sprawny skryptlet do uBo to może go upublicznić a rozważę dodanie do „polskie filtry rodo-ciasteczkowe” / „Polskie filtry elementów irytujących” (wersja pełna, moduły nie ukrywają rodo/ciasteczek).

Musiała byś chyba jakaś awaria serwisu bo teraz nagle wszystko działa :wink: