Facebook - nowe konto brak możliwości publikacji

Problem jest taki, mam założone konto na FB - czyste bez znajomych, mało osobistych informacji - takie dla grup hobbystycznych, po udanym dodaniu mnie do grup przez administratorów i tak nie mogę tam nic opublikować , posty są automatycznie odrzucane jak i odpowiedzi na posty innych, absolutnie nie zawierają one żadnych słów które by można uznać za niedozwolone , po prostu zwykłe pytanie np o usterkę w samochodzie

Skontaktuj się z administracjami grup. FB tu do tego nic nie ma raczej.

To się dzieje na wszystkich i jest to błyskawiczne, post od razu trafia do odrzuconych, nawet nie upływa czas gdzie administrator mógł to sprawdzić

Zmień hasło i włącz 2fa. Może coś wlazło na konto lub syf w komputerze lub smartfonie.

Wklejasz pewnie linki, które są uznawane przez Facebook jako spam.

Przy którejś aktualizacji Facebook pozwala stworzyć konta z @ które są oddzielnym tworem i jeśli nie powiadomisz nikogo, że takie konto utworzyłeś albo się w nim nie przedstawiłeś, to masz pełną anonimowość. Rozwiń po prawej ikonę ze zdjęciem profilowym i poszukaj „Utwórz nowe konto”. Te konta z @ nie muszą posiadać prawdziwego imienia i nazwiska, a do tego jest to w pełni zgodne z regulaminem.

Ano też dobry pomysł.

No nie wiem, pytanie o mechaniczną rzecz w samochodzie na grupie o tematyce motoryzacyjnej

Tylko ja stworzyłem takie konto od razu ( imię jest moje , nazwisko to ksywka ) zwykłego konta na prawdziwe dane nie miałem nigdy na FB i nie potrzebuje takowego

Może w grupach jest nowe ustawienie, które zabrania pisania gdy ma się niską aktywność publiczną na FB lub świeże konto – tyle że zamykają się tymi mechanizmami na nowych jak Meta dodała to do blokowania kiepskich botów.

Na razie sprawdzam ale problem leżał właśnie prawdopodobnie w nazwisku/ksywce po edycji na prawdziwe posty zaczęły się pojawiać, a na tych grupach gdzie dalej mi odrzuca dokopałem się że jest możliwość ustawienia że odrzuca posty gdy na grupie jest ktoś mniej niż 3 dni, albo konto ma mniej niż 1 miesiąc - więc poczekam cierpliwie

Ksywa wulgarna czy coś ? Może zawierać nieodpowiednie słownictwo.

Nie absolutnie Marek Runner było